close menu
  Otevírací doba  
pondělí - pátek 6:30 - 22:00
sobota,neděle a státní svátky 7:30 - 22:00
  Nový rok 14:00 - 22:00
  Velikonoční pondělí 14:00 - 22:00
  Štědrý den 7:30 - 12:00
  1.svátek vánoční ZAVŘENO
  2.svátek vánoční 14:00 - 22:00
  Silvestr 6:30 - 17:00
OTEVÍRACÍ DOBA KAVÁRNY
pondělí - neděle 8:00 - 22:00
   Otevírací doba kavárny se během státních svátků řídí podle otevírací dobry centra.

 

Košík  ESHOP
Váš nákupní košík je prázdný.
  +420 51 118 77 66
Přihlásit se
Nová registrace

Online rezervace

Březen
SoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNe
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Duben
PoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚt
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Květen
StČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČt
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
V případě problémů s rezervací využijte, prosím, druhý rezervační systém.
loading...

Pondělí 18.3.

Úterý 19.3.

Středa 20.3.

Čtvrtek 21.3.

Pátek 22.3.

Sobota 23.3.

Neděle 24.3.

8:00
WALKING+HIIT
8:00 - 8:55
WALKING+HIIT
8:00 - 8:55
Stehlíková Vendula
18/14
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
Rychnovská Kristina
18/15
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Kubíčková Veronika
18/3
YOGALATES
8:15 - 9:10
YOGALATES
8:15 - 9:10
Hájková Eva
30/3
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Škapová Martina
18/16
Jóga pro zdravá záda
8:30 - 9:25
Jóga pro zdravá záda
8:30 - 9:25
Valíková Petra
30/1
HATHA YOGA
8:00 - 8:55
HATHA YOGA
8:00 - 8:55
Uhrová Barbora
30/0
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Hrdová Kristína
18/8
9:00
VINYASA FLOW JÓGA
9:00 - 9:55
VINYASA FLOW JÓGA
9:00 - 9:55
Uhrová Barbora
30/9
SM SYSTÉM po
9:30 - 10:25
SM SYSTÉM po
9:30 - 10:25
Rozehnalová Eva
8/2
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
30/13
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
20/11
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Škapová Martina
18/8
PILATES+
9:00 - 9:55
PILATES+
9:00 - 9:55
Hájková Eva
30/13
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
30/1
POWER YOGA
9:00 - 9:55
POWER YOGA
9:00 - 9:55
Valíková Petra
25/4
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Stehlíková Vendula
18/6
PILATES +
9:30 - 10:25
PILATES +
9:30 - 10:25
Kostelníková Alena
30/1
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
25/4
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Kubíčková Veronika
18/5
10:00
PILATES REHAB po
10:30 - 11:25
PILATES REHAB po
10:30 - 11:25
Rozehnalová Eva
12/9
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
Škapová Martina
15/13
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
Šimko Ondřej
30/12
11:00
15:00
WALKING TOTAL BODY
15:30 - 16:25
WALKING TOTAL BODY
15:30 - 16:25
Stehlíková Vendula
18/5
16:00
CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ
16:00 - 16:55
CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ
16:00 - 16:55
Kuchrýková Jana
15/7
HATHA JÓGA
16:30 - 17:25
HATHA JÓGA
16:30 - 17:25
Uhrová Barbora
22/0
17:00
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
Albrechtová Barbara
20/8
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
Dostalová Eva
30/25
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Paclíková Adéla
18/18
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
Pokorná Martina
30/18
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Chalupová Michaela
18/15
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
Spáčilová Monika
30/19
INTERVALOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
INTERVALOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
Hrdová Kristína
20/2
PILATES +
17:30 - 18:25
PILATES +
17:30 - 18:25
Hájková Eva
30/6
TOTAL BODY
17:00 - 17:55
TOTAL BODY
17:00 - 17:55
Vodičková Barbora
30/1
SM SYSTÉM pá
17:30 - 18:25
SM SYSTÉM pá
17:30 - 18:25
Rozehnalová Eva
8/8
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
Rychnovská Kristina
30/4
SPALOVÁNÍ
17:30 - 18:25
SPALOVÁNÍ
17:30 - 18:25
Pokorná Martina
20/2
18:00
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Maryšková Petra
18/12
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Hrdová Kristína
30/30
WALKING
18:00 - 18:55
WALKING
18:00 - 18:55
Kubíčková Veronika
18/18
PILATES +
18:30 - 19:25
PILATES +
18:30 - 19:25
Kostelníková Alena
30/19
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Uhrová Barbora
20/20
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Hrdová Kristína
30/23
BOSU COMPLETE
18:00 - 18:55
BOSU COMPLETE
18:00 - 18:55
Dostalová Eva
20/6
POWER YOGA
18:30 - 19:25
POWER YOGA
18:30 - 19:25
Hájková Eva
30/5
PILATES REHAB pá
18:30 - 19:25
PILATES REHAB pá
18:30 - 19:25
Rozehnalová Eva
12/12
POWER YOGA
18:00 - 18:55
POWER YOGA
18:00 - 18:55
Valíková Petra
30/2
19:00
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
Nováčková Petra
20/6
HATHA JÓGA
19:30 - 20:25
HATHA JÓGA
19:30 - 20:25
Maryšková Petra
30/13
PILATES REHAB út
19:00 - 19:55
PILATES REHAB út
19:00 - 19:55
Rozehnalová Eva
12/8
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/23
JÓGA
19:00 - 19:55
JÓGA
19:00 - 19:55
Uhrová Barbora
20/13
WALKING
19:00 - 19:55
WALKING
19:00 - 19:55
Končická Blanka
18/13
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/0
POWER YOGA
19:00 - 19:55
POWER YOGA
19:00 - 19:55
Valíková Petra
30/0
20:00
SM SYSTÉM út
20:00 - 20:55
SM SYSTÉM út
20:00 - 20:55
Rozehnalová Eva
9/8
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Středa, 20.3.2019

Badminton KURT 1

Badminton KURT 2

Badminton KURT 3

Badminton KURT 4

7:00
 
 
 
 
 
 
 
 
8:00
 
 
 
 
 
 
 
 
9:00
 
 
 
 
 
 
 
 
10:00
 
 
 
 
 
 
 
 
11:00
 
 
 
 
 
 
 
 
12:00
 
 
 
 
 
 
 
 
13:00
 
 
 
 
 
 
 
 
14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
15:00
 
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
17:00
 
 
 
 
 
 
 
 
18:00
 
 
 
 
 
 
 
 
19:00
 
 
 
 
 
 
 
 
20:00
 
 
 
 
 
 
 
 
21:00
 
 
 
 
 
 
 
 
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Středa, 20.3.2019

Privátní sauna

7:00
7:15
7:30
7:45
 
 
 
 
8:00
8:15
8:30
8:45
 
 
 
 
9:00
9:15
9:30
9:45
 
 
 
 
10:00
10:15
10:30
10:45
 
 
 
 
11:00
11:15
11:30
11:45
 
 
 
 
12:00
12:15
12:30
12:45
 
 
 
 
13:00
13:15
13:30
13:45
 
 
 
 
14:00
14:15
14:30
14:45
 
 
 
 
15:00
15:15
15:30
15:45
 
 
 
 
16:00
16:15
16:30
16:45
 
 
 
 
17:00
17:15
17:30
17:45
 
 
 
 
18:00
18:15
18:30
18:45
 
 
 
 
19:00
19:15
19:30
19:45
 
 
 
 
20:00
20:15
20:30
20:45
 
 
 
 
21:00
21:15
21:30
21:45
 
 
 
 
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Středa, 20.3.2019

Tenis KURT 1 - Zima

Tenis KURT 2 - Zima

Tenis KURT 3 - Zima

7:00
 
 
 
 
 
 
8:00
 
 
 
 
 
 
9:00
 
 
 
 
 
 
10:00
 
 
 
 
 
 
11:00
 
 
 
 
 
 
12:00
 
 
 
 
 
 
13:00
 
 
 
 
 
 
14:00
 
 
 
 
 
 
15:00
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
17:00
 
 
 
 
 
 
18:00
 
 
 
 
 
 
19:00
 
 
 
 
 
 
20:00
 
 
 
 
 
 
21:00
 
 
 
 
 
 
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
menu