close menu
  Otevírací doba  
pondělí - pátek 6:30 - 22:00
sobota,neděle a státní svátky 7:30 - 22:00
  Nový rok 14:00 - 22:00
  Velikonoční pondělí 14:00 - 22:00
  Štědrý den 7:30 - 12:00
  1.svátek vánoční ZAVŘENO
  2.svátek vánoční 14:00 - 22:00
  Silvestr 6:30 - 17:00
OTEVÍRACÍ DOBA KAVÁRNY
pondělí - neděle 8:00 - 22:00
   Otevírací doba kavárny se během státních svátků řídí podle otevírací dobry centra.

 

Košík  ESHOP
Váš nákupní košík je prázdný.
  +420 51 118 77 66
Přihlásit se
Nová registrace

Rozvrh lekcí

Březen
NePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚt
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Duben
StČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČt
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Květen
SoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNe
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
V případě problémů s rezervací využijte, prosím, druhý rezervační systém.
loading...
pdf

Pondělí 24.2.

Úterý 25.2.

Středa 26.2.

Čtvrtek 27.2.

Pátek 28.2.

Sobota 29.2.

Neděle 1.3.

8:00
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
Rychnovská Kristina
18/10
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
Rychnovská Kristina
18/10
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Kubíčková Veronika
18/5
PILATES+
8:30 - 9:25
PILATES+
8:30 - 9:25
Kopecká Karolina
30/9
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Stehlíková Vendula
18/15
TABATA SPALOVÁNÍ
8:30 - 9:25
TABATA SPALOVÁNÍ
8:30 - 9:25
Slunečková Denisa
30/19
FUNKČNÍ TRÉNINK
8:00 - 8:55
FUNKČNÍ TRÉNINK
8:00 - 8:55
Formánková Lucie
30/10
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Stehlíková Vendula
18/18
9:00
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
30/23
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Kopecká Karolina
20/10
PILATES+
9:00 - 9:55
PILATES+
9:00 - 9:55
Kostelníková Alena
30/13
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
30/14
POWER YOGA
9:00 - 9:55
POWER YOGA
9:00 - 9:55
Gistlová Silvie
25/12
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Stehlíková Vendula
18/12
PILATES +
9:30 - 10:25
PILATES +
9:30 - 10:25
Kostelníková Alena
30/20
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Veprentsova Milina
25/25
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Kubíčková Veronika
18/14
10:00
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
Slunečková Denisa
15/7
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
Šimko Ondřej
20/12
DETOX JÓGA
10:30 - 12:00
DETOX JÓGA
10:30 - 12:00
Matečková Michaela
28/19
VINYASA FLOW JÓGA
10:00 - 10:55
VINYASA FLOW JÓGA
10:00 - 10:55
Utíkalová Kateřina
30/10
11:00
12:00
15:00
WALKING TOTAL BODY
15:30 - 16:25
WALKING TOTAL BODY
15:30 - 16:25
Stehlíková Vendula
18/17
16:00
HATHA JÓGA
16:30 - 17:25
HATHA JÓGA
16:30 - 17:25
Utíkalová Kateřina
22/13
17:00
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
Albrechtová Barbara
18/18
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
Dostalová Eva
30/17
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Hrdová Kristína
18/18
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
Pokorná Martina
30/20
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Končická Blanka
18/11
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
Spáčilová Monika
30/24
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Stehlíková Vendula
18/17
PILATES +
17:30 - 18:25
PILATES +
17:30 - 18:25
Matečková Michaela
30/16
TOTAL BODY
17:00 - 17:55
TOTAL BODY
17:00 - 17:55
Vodičková Barbora
30/10
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
Gistlová Silvie
30/22
18:00
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Veprentsova Milina
18/19
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Hrdová Kristína
30/30
WALKING
18:00 - 18:55
WALKING
18:00 - 18:55
Rychnovská Kristina
18/18
PILATES +
18:30 - 19:25
PILATES +
18:30 - 19:25
Kostelníková Alena
30/30
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Gistlová Silvie
20/16
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Nováčková Petra
30/16
POWER YOGA
18:00 - 18:55
POWER YOGA
18:00 - 18:55
Utíkalová Kateřina
22/8
BOSU COMPLETE
18:30 - 19:25
BOSU COMPLETE
18:30 - 19:25
Dostalová Eva
30/11
POWER YOGA
18:00 - 18:55
POWER YOGA
18:00 - 18:55
Gistlová Silvie
30/23
SPALOVÁNÍ
18:30 - 19:25
SPALOVÁNÍ
18:30 - 19:25
Pokorná Martina
20/20
19:00
TABATA SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
TABATA SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
Nováčková Petra
20/20
HATHA JÓGA
19:30 - 20:25
HATHA JÓGA
19:30 - 20:25
Veprentsova Milina
30/8
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/30
JÓGA
19:00 - 19:55
JÓGA
19:00 - 19:55
Gistlová Silvie
20/9
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/19
POWER YOGA
19:00 - 19:55
POWER YOGA
19:00 - 19:55
Gistlová Silvie
30/13
20:00
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
menu