close menu
  Otevírací doba  
pondělí - pátek 6:30 - 22:00
sobota,neděle a státní svátky 7:30 - 22:00
  Nový rok 14:00 - 22:00
  Velikonoční pondělí 14:00 - 22:00
  Štědrý den 7:30 - 12:00
  1.svátek vánoční ZAVŘENO
  2.svátek vánoční 14:00 - 22:00
  Silvestr 6:30 - 17:00
OTEVÍRACÍ DOBA KAVÁRNY
pondělí - neděle 8:00 - 22:00
   Otevírací doba kavárny se během státních svátků řídí podle otevírací dobry centra.

 

Košík  ESHOP
Váš nákupní košík je prázdný.
  +420 51 118 77 66
Přihlásit se
Nová registrace

Rozvrh lekcí

Duben
PoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚt
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Květen
StČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČt
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Červen
SoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNe
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
V případě problémů s rezervací využijte, prosím, druhý rezervační systém.
loading...
pdf

Pondělí 13.5.

Úterý 14.5.

Středa 15.5.

Čtvrtek 16.5.

Pátek 17.5.

Sobota 18.5.

Neděle 19.5.

8:00
WALKING+HIIT
8:00 - 8:55
WALKING+HIIT
8:00 - 8:55
Stehlíková Vendula
18/0
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
Rychnovská Kristina
18/0
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Kubíčková Veronika
18/0
YOGALATES
8:15 - 9:10
YOGALATES
8:15 - 9:10
Hájková Eva
30/0
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Škapová Martina
18/0
Jóga pro zdravá záda
8:30 - 9:25
Jóga pro zdravá záda
8:30 - 9:25
Valíková Petra
30/0
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Hrdová Kristína
18/0
9:00
VINYASA FLOW JÓGA
9:00 - 9:55
VINYASA FLOW JÓGA
9:00 - 9:55
Uhrová Barbora
30/0
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
30/0
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
20/0
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Škapová Martina
18/0
PILATES+
9:00 - 9:55
PILATES+
9:00 - 9:55
Hájková Eva
30/0
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
30/0
POWER YOGA
9:00 - 9:55
POWER YOGA
9:00 - 9:55
Gistlová Silvie
25/0
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Kubíčková Veronika
18/0
PILATES +
9:30 - 10:25
PILATES +
9:30 - 10:25
Kostelníková Alena
30/0
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
25/0
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Kubíčková Veronika
18/0
10:00
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
Škapová Martina
15/0
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
Šimko Ondřej
30/0
15:00
WALKING TOTAL BODY
15:30 - 16:25
WALKING TOTAL BODY
15:30 - 16:25
Rychnovská Kristina
18/0
16:00
CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ
16:00 - 16:55
CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ
16:00 - 16:55
Kuchrýková Jana
15/0
HATHA JÓGA
16:30 - 17:25
HATHA JÓGA
16:30 - 17:25
Uhrová Barbora
22/0
17:00
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
Albrechtová Barbara
20/0
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
Dostalová Eva
30/0
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Paclíková Adéla
18/0
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
Pokorná Martina
30/0
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Chalupová Michaela
18/1
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
Spáčilová Monika
30/0
INTERVALOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
INTERVALOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
Janušová Nela
20/0
PILATES +
17:30 - 18:25
PILATES +
17:30 - 18:25
Hájková Eva
30/0
TOTAL BODY
17:00 - 17:55
TOTAL BODY
17:00 - 17:55
Chalupová Michaela
30/0
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
Gistlová Silvie
30/0
SPALOVÁNÍ
17:30 - 18:25
SPALOVÁNÍ
17:30 - 18:25
Pokorná Martina
20/0
18:00
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Maryšková Petra
18/0
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Hrdová Kristína
30/0
WALKING
18:00 - 18:55
WALKING
18:00 - 18:55
Kubíčková Veronika
18/0
PILATES +
18:30 - 19:25
PILATES +
18:30 - 19:25
Kostelníková Alena
30/0
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Gistlová Silvie
20/0
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Hrdová Kristína
30/0
BOSU COMPLETE
18:00 - 18:55
BOSU COMPLETE
18:00 - 18:55
Dostalová Eva
20/0
POWER YOGA
18:30 - 19:25
POWER YOGA
18:30 - 19:25
Hájková Eva
30/0
POWER YOGA
18:00 - 18:55
POWER YOGA
18:00 - 18:55
Gistlová Silvie
30/0
19:00
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
Nováčková Petra
20/0
HATHA JÓGA
19:30 - 20:25
HATHA JÓGA
19:30 - 20:25
Maryšková Petra
30/0
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/0
JÓGA
19:00 - 19:55
JÓGA
19:00 - 19:55
Gistlová Silvie
20/0
PORT DE BRAS
19:30 - 20:25
PORT DE BRAS
19:30 - 20:25
Janušová Nela
30/0
WALKING
19:00 - 19:55
WALKING
19:00 - 19:55
Končická Blanka
18/0
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/0
POWER YOGA
19:00 - 19:55
POWER YOGA
19:00 - 19:55
Gistlová Silvie
30/0
20:00
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
menu