close menu
  Otevírací doba  
pondělí - pátek 6:30 - 22:00
sobota,neděle a státní svátky 7:30 - 22:00
  Nový rok 14:00 - 22:00
  Velikonoční pondělí 14:00 - 22:00
  Štědrý den 7:30 - 12:00
  1.svátek vánoční ZAVŘENO
  2.svátek vánoční 14:00 - 22:00
  Silvestr 6:30 - 17:00
OTEVÍRACÍ DOBA KAVÁRNY
pondělí - neděle 8:00 - 22:00
   Otevírací doba kavárny se během státních svátků řídí podle otevírací dobry centra.

 

Košík  ESHOP
Váš nákupní košík je prázdný.
  +420 51 118 77 66
Přihlásit se
Nová registrace

Rozvrh lekcí

Duben
PoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚt
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Květen
StČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČt
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Červen
SoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNe
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
V případě problémů s rezervací využijte, prosím, druhý rezervační systém.
loading...
pdf

Pondělí 15.4.

Úterý 16.4.

Středa 17.4.

Čtvrtek 18.4.

Pátek 19.4.

Sobota 20.4.

Neděle 21.4.

8:00
WALKING+HIIT
8:00 - 8:55
WALKING+HIIT
8:00 - 8:55
Stehlíková Vendula
18/7
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
Rychnovská Kristina
18/7
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Kubíčková Veronika
18/17
YOGALATES
8:15 - 9:10
YOGALATES
8:15 - 9:10
Uhrová Barbora
30/8
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Stehlíková Vendula
18/14
Jóga pro zdravá záda
8:30 - 9:25
Jóga pro zdravá záda
8:30 - 9:25
Valíková Petra
30/2
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Rychnovská Kristina
18/8
9:00
VINYASA FLOW JÓGA
9:00 - 9:55
VINYASA FLOW JÓGA
9:00 - 9:55
Uhrová Barbora
30/7
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
30/16
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
20/10
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Škapová Martina
18/6
PILATES+
9:00 - 9:55
PILATES+
9:00 - 9:55
Hájková Eva
30/15
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
30/8
POWER YOGA
9:00 - 9:55
POWER YOGA
9:00 - 9:55
Gistlová Silvie
25/11
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Stehlíková Vendula
18/6
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
25/16
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Kubíčková Veronika
18/11
10:00
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
Škapová Martina
15/8
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
Šimko Ondřej
30/9
15:00
WALKING TOTAL BODY
15:30 - 16:25
WALKING TOTAL BODY
15:30 - 16:25
Rychnovská Kristina
18/1
16:00
CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ
16:00 - 16:55
CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ
16:00 - 16:55
Kuchrýková Jana
15/4
HATHA JÓGA
16:30 - 17:25
HATHA JÓGA
16:30 - 17:25
Uhrová Barbora
22/1
17:00
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
Albrechtová Barbara
20/11
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
Dostalová Eva
30/21
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Paclíková Adéla
18/18
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
Pokorná Martina
30/19
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Končická Blanka
18/13
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
Spáčilová Monika
30/11
INTERVALOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
INTERVALOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
Janušová Nela
20/6
PILATES +
17:30 - 18:25
PILATES +
17:30 - 18:25
Hájková Eva
30/7
TOTAL BODY
17:00 - 17:55
TOTAL BODY
17:00 - 17:55
Albrechtová Barbara
30/3
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
Gistlová Silvie
30/7
SPALOVÁNÍ
17:30 - 18:25
SPALOVÁNÍ
17:30 - 18:25
Pokorná Martina
20/2
18:00
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Zichová Lenka
18/14
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Dostalová Eva
30/15
WALKING
18:00 - 18:55
WALKING
18:00 - 18:55
Kubíčková Veronika
18/18
PILATES +
18:30 - 19:25
PILATES +
18:30 - 19:25
Hájková Eva
30/13
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Gistlová Silvie
20/19
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Janušová Nela
30/6
BOSU COMPLETE
18:00 - 18:55
BOSU COMPLETE
18:00 - 18:55
Dostalová Eva
20/5
POWER YOGA
18:30 - 19:25
POWER YOGA
18:30 - 19:25
Hájková Eva
30/9
POWER YOGA
18:00 - 18:55
POWER YOGA
18:00 - 18:55
Gistlová Silvie
30/15
19:00
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
Sachsová Martina
20/5
HATHA JÓGA
19:30 - 20:25
HATHA JÓGA
19:30 - 20:25
Zichová Lenka
30/13
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/23
JÓGA
19:00 - 19:55
JÓGA
19:00 - 19:55
Gistlová Silvie
20/16
PORT DE BRAS
19:30 - 20:25
PORT DE BRAS
19:30 - 20:25
Janušová Nela
30/2
WALKING
19:00 - 19:55
WALKING
19:00 - 19:55
Končická Blanka
18/9
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/12
20:00
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
menu