close menu
  Otevírací doba  
  pondělí - pátek 6:30 - 22:00
sobota,neděle a státní svátky 7:30 - 22:00
  Nový rok 14:00 - 22:00
  Velikonoční pondělí 14:00 - 22:00
  Štědrý den 7:30 - 12:00
  1.svátek vánoční ZAVŘENO
  2.svátek vánoční 14:00 - 22:00
  Silvestr 6:30 - 17:00
OTEVÍRACÍ DOBA KAVÁRNY
pondělí - neděle 8:00 - 22:00
   Otevírací doba kavárny se během státních svátků řídí podle otevírací dobry centra.

 

Košík  ESHOP
Váš nákupní košík je prázdný.
  +420 51 118 77 66
Přihlásit se
Nová registraceZapomenuté heslo

Rozvrh lekcí

Červenec
StČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČt
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Srpen
SoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePo
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Září
ÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtSt
PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
V případě problémů s rezervací využijte, prosím, druhý rezervační systém.
loading...
pdf

Pondělí 11.5.

Úterý 12.5.

Středa 13.5.

Čtvrtek 14.5.

Pátek 15.5.

Sobota 16.5.

Neděle 17.5.

8:00
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
Stehlíková Vendula
12/12
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
Rychnovská Kristina
12/10
TOTAL BODY
8:45 - 9:40
TOTAL BODY
8:45 - 9:40
Spáčilová Monika
24/9
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Kubíčková Veronika
12/9
PILATES+
8:30 - 9:25
PILATES+
8:30 - 9:25
Kopecká Karolina
18/9
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Stehlíková Vendula
12/12
TABATA SPALOVÁNÍ
8:30 - 9:25
TABATA SPALOVÁNÍ
8:30 - 9:25
Slunečková Denisa
24/9
FUNKČNÍ TRÉNINK
8:00 - 8:55
FUNKČNÍ TRÉNINK
8:00 - 8:55
Formánková Lucie
24/4
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Hrdová Kristína
12/9
9:00
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
24/6
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:15 - 10:10
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:15 - 10:10
Kopecká Karolina
12/2
PILATES+
9:00 - 9:55
PILATES+
9:00 - 9:55
Kopecká Karolina
18/9
INTERVALOVÝ TRÉNINK
9:15 - 10:10
INTERVALOVÝ TRÉNINK
9:15 - 10:10
Dočkalová Monika
18/2
POWER JÓGA
9:15 - 10:10
POWER JÓGA
9:15 - 10:10
Gistlová Silvie
12/8
WALKING
9:15 - 10:10
WALKING
9:15 - 10:10
Kubíčková Veronika
12/6
PILATES +
9:45 - 10:40
PILATES +
9:45 - 10:40
Matečková Michaela
18/11
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:15 - 10:10
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:15 - 10:10
Utíkalová Kateřina
18/10
WALKING
9:15 - 10:10
WALKING
9:15 - 10:10
Kubíčková Veronika
12/10
10:00
VINYASA FLOW JÓGA
10:30 - 11:25
VINYASA FLOW JÓGA
10:30 - 11:25
Utíkalová Kateřina
18/4
11:00
15:00
WALKING TOTAL BODY
15:30 - 16:25
WALKING TOTAL BODY
15:30 - 16:25
Rychnovská Kristina
12/11
16:00
HATHA JÓGA
16:45 - 17:40
HATHA JÓGA
16:45 - 17:40
Utíkalová Kateřina
18/10
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
16:45 - 17:40
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
16:45 - 17:40
Gistlová Silvie
18/11
17:00
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
Slunečková Denisa
18/8
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
Dostalová Eva
24/5
WALKING
17:15 - 18:10
WALKING
17:15 - 18:10
Kubíčková Veronika
12/12
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
Pokorná Martina
24/14
WALKING
17:30 - 18:25
WALKING
17:30 - 18:25
Hrdová Kristína
12/10
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:45 - 18:40
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:45 - 18:40
Spáčilová Monika
24/11
WALKING
17:15 - 18:10
WALKING
17:15 - 18:10
Stehlíková Vendula
12/12
PILATES +
17:30 - 18:25
PILATES +
17:30 - 18:25
Matečková Michaela
18/6
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
Vodičková Barbora
18/8
18:00
ZDRAVÁ ZÁDA
18:15 - 19:10
ZDRAVÁ ZÁDA
18:15 - 19:10
Veprentsova Milina
12/6
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:45 - 19:40
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:45 - 19:40
Hrdová Kristína
24/16
PILATES+
18:45 - 19:40
PILATES+
18:45 - 19:40
Kopecká Karolina
18/4
ZDRAVÁ ZÁDA
18:45 - 19:40
ZDRAVÁ ZÁDA
18:45 - 19:40
Gistlová Silvie
12/12
POWER JÓGA
18:30 - 19:25
POWER JÓGA
18:30 - 19:25
Utíkalová Kateřina
12/6
BOSU COMPLETE
18:45 - 19:40
BOSU COMPLETE
18:45 - 19:40
Dostalová Eva
24/6
POWER JÓGA
18:00 - 18:55
POWER JÓGA
18:00 - 18:55
Gistlová Silvie
18/10
SPALOVÁNÍ
18:30 - 19:25
SPALOVÁNÍ
18:30 - 19:25
Pokorná Martina
18/2
19:00
TABATA SPALOVÁNÍ
19:30 - 20:25
TABATA SPALOVÁNÍ
19:30 - 20:25
Nováčková Petra
18/4
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
19:00 - 19:55
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
19:00 - 19:55
Hrdová Kristína
24/13
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:45 - 20:40
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:45 - 20:40
Formánková Lucie
18/10
POWER JÓGA
19:15 - 20:10
POWER JÓGA
19:15 - 20:10
Gistlová Silvie
18/4
20:00
JÓGA
20:00 - 20:55
JÓGA
20:00 - 20:55
Utíkalová Kateřina
18/0
FUNKČNÍ TRÉNINK
20:00 - 20:55
FUNKČNÍ TRÉNINK
20:00 - 20:55
Formánková Lucie
24/15
JÓGA
20:00 - 20:55
JÓGA
20:00 - 20:55
Kopecká Karolina
12/5
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
menu