close menu
  Otevírací doba  
  pondělí - pátek 6:30 - 22:00
sobota,neděle a státní svátky 7:30 - 22:00
  Nový rok 14:00 - 22:00
  Velikonoční pondělí 14:00 - 22:00
  Štědrý den 7:30 - 12:00
  1.svátek vánoční ZAVŘENO
  2.svátek vánoční 14:00 - 22:00
  Silvestr 6:30 - 17:00
OTEVÍRACÍ DOBA KAVÁRNY
pondělí - neděle 8:00 - 22:00
   Otevírací doba kavárny se během státních svátků řídí podle otevírací dobry centra.

 

Košík  ESHOP
Váš nákupní košík je prázdný.
  +420 51 118 77 66
Přihlásit se
Nová registraceZapomenuté heslo

Rozvrh lekcí

Květen
SoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNe
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Červen
PoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚt
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Červenec
StČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČt
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
V případě problémů s rezervací využijte, prosím, druhý rezervační systém.
loading...
pdf

Pondělí 15.6.

Úterý 16.6.

Středa 17.6.

Čtvrtek 18.6.

Pátek 19.6.

Sobota 20.6.

Neděle 21.6.

8:00
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
Stehlíková Vendula
18/0
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
Rychnovská Kristina
18/0
TOTAL BODY
8:45 - 9:40
TOTAL BODY
8:45 - 9:40
Spáčilová Monika
30/0
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Kubíčková Veronika
18/0
PILATES+
8:30 - 9:25
PILATES+
8:30 - 9:25
Kopecká Karolina
30/0
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Stehlíková Vendula
18/0
TABATA SPALOVÁNÍ
8:30 - 9:25
TABATA SPALOVÁNÍ
8:30 - 9:25
Slunečková Denisa
30/0
FUNKČNÍ TRÉNINK
8:00 - 8:55
FUNKČNÍ TRÉNINK
8:00 - 8:55
Formánková Lucie
30/0
9:00
INTERVALOVÝ TRÉNINK
9:00 - 9:55
INTERVALOVÝ TRÉNINK
9:00 - 9:55
Dočkalová Monika
20/0
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
30/0
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:15 - 10:10
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:15 - 10:10
Kopecká Karolina
20/0
PILATES+
9:00 - 9:55
PILATES+
9:00 - 9:55
Paclíková Adéla
30/0
POWER JÓGA
9:15 - 10:10
POWER JÓGA
9:15 - 10:10
Gistlová Silvie
18/0
WALKING
9:15 - 10:10
WALKING
9:15 - 10:10
Kubíčková Veronika
18/0
PILATES +
9:45 - 10:40
PILATES +
9:45 - 10:40
Matečková Michaela
30/0
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:15 - 10:10
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:15 - 10:10
Utíkalová Kateřina
30/0
WALKING
9:15 - 10:10
WALKING
9:15 - 10:10
Kubíčková Veronika
18/0
10:00
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
Slunečková Denisa
15/0
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
Šimko Ondřej
20/0
VINYASA FLOW JÓGA
10:30 - 11:25
VINYASA FLOW JÓGA
10:30 - 11:25
Utíkalová Kateřina
30/0
11:00
15:00
WALKING TOTAL BODY
15:30 - 16:25
WALKING TOTAL BODY
15:30 - 16:25
Rychnovská Kristina
18/0
16:00
HATHA JÓGA
16:45 - 17:40
HATHA JÓGA
16:45 - 17:40
Utíkalová Kateřina
18/0
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
16:45 - 17:40
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
16:45 - 17:40
Gistlová Silvie
30/0
17:00
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
Slunečková Denisa
20/0
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
Dostalová Eva
30/0
WALKING
17:15 - 18:10
WALKING
17:15 - 18:10
Kubíčková Veronika
18/0
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
Pokorná Martina
30/0
WALKING
17:30 - 18:25
WALKING
17:30 - 18:25
Hrdová Kristína
18/0
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:45 - 18:40
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:45 - 18:40
Spáčilová Monika
30/0
WALKING
17:15 - 18:10
WALKING
17:15 - 18:10
Stehlíková Vendula
18/1
PILATES +
17:30 - 18:25
PILATES +
17:30 - 18:25
Matečková Michaela
30/0
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
Vodičková Barbora
30/0
18:00
ZDRAVÁ ZÁDA
18:15 - 19:10
ZDRAVÁ ZÁDA
18:15 - 19:10
Veprentsova Milina
20/0
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:45 - 19:40
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:45 - 19:40
Hrdová Kristína
30/0
PILATES+
18:45 - 19:40
PILATES+
18:45 - 19:40
Kopecká Karolina
30/0
ZDRAVÁ ZÁDA
18:45 - 19:40
ZDRAVÁ ZÁDA
18:45 - 19:40
Gistlová Silvie
20/0
POWER JÓGA
18:30 - 19:25
POWER JÓGA
18:30 - 19:25
Utíkalová Kateřina
18/0
BOSU COMPLETE
18:45 - 19:40
BOSU COMPLETE
18:45 - 19:40
Dostalová Eva
30/0
POWER JÓGA
18:00 - 18:55
POWER JÓGA
18:00 - 18:55
Gistlová Silvie
30/0
SPALOVÁNÍ
18:30 - 19:25
SPALOVÁNÍ
18:30 - 19:25
Pokorná Martina
20/0
19:00
TABATA SPALOVÁNÍ
19:30 - 20:25
TABATA SPALOVÁNÍ
19:30 - 20:25
Nováčková Petra
20/0
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
19:00 - 19:55
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
19:00 - 19:55
Hrdová Kristína
30/0
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:45 - 20:40
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:45 - 20:40
Formánková Lucie
20/0
POWER JÓGA
19:15 - 20:10
POWER JÓGA
19:15 - 20:10
Gistlová Silvie
30/0
20:00
JÓGA
20:00 - 20:55
JÓGA
20:00 - 20:55
Utíkalová Kateřina
30/0
FUNKČNÍ TRÉNINK
20:00 - 20:55
FUNKČNÍ TRÉNINK
20:00 - 20:55
Formánková Lucie
30/0
JÓGA
20:00 - 20:55
JÓGA
20:00 - 20:55
Kopecká Karolina
20/0
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
menu