close menu
  Otevírací doba  
pondělí - pátek 6:30 - 22:00
sobota,neděle a státní svátky 7:30 - 22:00
  Nový rok 14:00 - 22:00
  Velikonoční pondělí 14:00 - 22:00
  Štědrý den 7:30 - 12:00
  1.svátek vánoční ZAVŘENO
  2.svátek vánoční 14:00 - 22:00
  Silvestr 6:30 - 17:00
OTEVÍRACÍ DOBA KAVÁRNY
pondělí - neděle 8:00 - 22:00
   Otevírací doba kavárny se během státních svátků řídí podle otevírací dobry centra.

 

Košík  ESHOP
Váš nákupní košík je prázdný.
  +420 51 118 77 66
Přihlásit se
Nová registrace

Rozvrh lekcí

Červen
SoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNe
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Červenec
PoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtSt
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Srpen
ČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSo
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
V případě problémů s rezervací využijte, prosím, druhý rezervační systém.
loading...
pdf

Pondělí 18.2.

Úterý 19.2.

Středa 20.2.

Čtvrtek 21.2.

Pátek 22.2.

Sobota 23.2.

Neděle 24.2.

8:00
WALKING+HIIT
8:00 - 8:55
WALKING+HIIT
8:00 - 8:55
Stehlíková Vendula
18/8
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
Rychnovská Kristina
18/12
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Kubíčková Veronika
18/8
YOGALATES
8:15 - 9:10
YOGALATES
8:15 - 9:10
Hájková Eva
30/17
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Škapová Martina
18/17
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Stehlíková Vendula
18/16
HATHA YOGA
8:00 - 8:55
HATHA YOGA
8:00 - 8:55
Maryšková Petra
30/6
9:00
VINYASA FLOW JÓGA
9:00 - 9:55
VINYASA FLOW JÓGA
9:00 - 9:55
Uhrová Barbora
30/13
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
30/11
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
20/12
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Škapová Martina
18/13
PILATES+
9:00 - 9:55
PILATES+
9:00 - 9:55
Hájková Eva
30/8
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
30/17
POWER YOGA
9:00 - 9:55
POWER YOGA
9:00 - 9:55
Gistlová Silvie
25/15
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Stehlíková Vendula
18/18
PILATES +
9:30 - 10:25
PILATES +
9:30 - 10:25
Kostelníková Alena
30/27
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
25/25
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Končická Blanka
18/18
10:00
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
Škapová Martina
15/9
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
Šimko Ondřej
30/12
15:00
WALKING
15:30 - 16:25
WALKING
15:30 - 16:25
Rychnovská Kristina
18/8
16:00
HATHA JÓGA
16:30 - 17:25
HATHA JÓGA
16:30 - 17:25
Uhrová Barbora
22/8
17:00
STEP AEROBIK CHOREO
17:00 - 17:55
STEP AEROBIK CHOREO
17:00 - 17:55
Spáčilová Monika
15/9
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
Dostalová Eva
30/23
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Paclíková Adéla
18/18
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
Pokorná Martina
30/25
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Chalupová Michaela
18/18
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
Spáčilová Monika
30/19
INTERVALOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
INTERVALOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
Janušová Nela
20/10
PILATES +
17:30 - 18:25
PILATES +
17:30 - 18:25
Hájková Eva
30/10
TOTAL BODY
17:00 - 17:55
TOTAL BODY
17:00 - 17:55
Nováčková Petra
30/14
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
Gistlová Silvie
30/27
SPALOVÁNÍ
17:30 - 18:25
SPALOVÁNÍ
17:30 - 18:25
Nováčková Petra
20/10
18:00
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Maryšková Petra
18/17
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Dostalová Eva
30/14
WALKING
18:00 - 18:55
WALKING
18:00 - 18:55
Kubíčková Veronika
18/18
PILATES +
18:30 - 19:25
PILATES +
18:30 - 19:25
Kostelníková Alena
30/16
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Gistlová Silvie
20/20
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Pokorná Martina
30/18
BOSU COMPLETE
18:00 - 18:55
BOSU COMPLETE
18:00 - 18:55
Dostalová Eva
20/17
POWER YOGA
18:30 - 19:25
POWER YOGA
18:30 - 19:25
Hájková Eva
30/20
POWER YOGA
18:00 - 18:55
POWER YOGA
18:00 - 18:55
Gistlová Silvie
30/23
19:00
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
Nováčková Petra
25/20
HATHA JÓGA
19:30 - 20:25
HATHA JÓGA
19:30 - 20:25
Maryšková Petra
30/22
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/12
JÓGA
19:00 - 19:55
JÓGA
19:00 - 19:55
Gistlová Silvie
20/20
WALKING
19:00 - 19:55
WALKING
19:00 - 19:55
Končická Blanka
18/18
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/21
POWER YOGA
19:00 - 19:55
POWER YOGA
19:00 - 19:55
Gistlová Silvie
30/18
20:00
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
menu