close menu
  Otevírací doba  
pondělí - pátek 6:30 - 22:00
sobota,neděle a státní svátky 7:30 - 22:00
  Nový rok 14:00 - 22:00
  Velikonoční pondělí 14:00 - 22:00
  Štědrý den 7:30 - 12:00
  1.svátek vánoční ZAVŘENO
  2.svátek vánoční 14:00 - 22:00
  Silvestr 6:30 - 17:00
OTEVÍRACÍ DOBA KAVÁRNY
pondělí - neděle 8:00 - 22:00
   Otevírací doba kavárny se během státních svátků řídí podle otevírací dobry centra.

 

Košík  ESHOP
Váš nákupní košík je prázdný.
  +420 51 118 77 66
Přihlásit se
Nová registrace

Rozvrh lekcí

Březen
SoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNe
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Duben
PoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚt
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Květen
StČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČt
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
V případě problémů s rezervací využijte, prosím, druhý rezervační systém.
loading...
pdf

Pondělí 21.1.

Úterý 22.1.

Středa 23.1.

Čtvrtek 24.1.

Pátek 25.1.

Sobota 26.1.

Neděle 27.1.

8:00
WALKING+HIIT
8:00 - 8:55
WALKING+HIIT
8:00 - 8:55
Stehlíková Vendula
18/9
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Kubíčková Veronika
18/11
YOGALATES
8:15 - 9:10
YOGALATES
8:15 - 9:10
Hájková Eva
30/14
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Škapová Martina
18/17
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Hrdová Kristína
18/18
9:00
VINYASA FLOW JÓGA
9:00 - 9:55
VINYASA FLOW JÓGA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
30/7
SM SYSTÉM po
9:30 - 10:25
SM SYSTÉM po
9:30 - 10:25
Rozehnalová Eva
8/8
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
30/17
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
20/7
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Škapová Martina
18/16
PILATES+
9:00 - 9:55
PILATES+
9:00 - 9:55
Hájková Eva
30/9
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
30/14
POWER YOGA
9:00 - 9:55
POWER YOGA
9:00 - 9:55
Gistlová Silvie
25/13
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Stehlíková Vendula
18/17
PILATES +
9:30 - 10:25
PILATES +
9:30 - 10:25
Kostelníková Alena
30/23
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
25/25
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Kubíčková Veronika
18/16
10:00
PILATES REHAB po
10:30 - 11:25
PILATES REHAB po
10:30 - 11:25
Rozehnalová Eva
12/7
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
Škapová Martina
15/13
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
Šimko Ondřej
30/8
11:00
16:00
HATHA JÓGA
16:30 - 17:25
HATHA JÓGA
16:30 - 17:25
Uhrová Barbora
22/15
17:00
STEP AEROBIK CHOREO
17:00 - 17:55
STEP AEROBIK CHOREO
17:00 - 17:55
Spáčilová Monika
15/7
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
Dostalová Eva
30/20
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Paclíková Adéla
18/17
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
Pokorná Martina
30/20
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Chalupová Michaela
18/15
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
Spáčilová Monika
30/26
PILATES +
17:00 - 17:55
PILATES +
17:00 - 17:55
Hájková Eva
20/16
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
Dostalová Eva
30/21
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
Chalupová Michaela
30/16
SM SYSTÉM pá
17:30 - 18:25
SM SYSTÉM pá
17:30 - 18:25
Rozehnalová Eva
8/6
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
Gistlová Silvie
30/16
SPALOVÁNÍ
17:30 - 18:25
SPALOVÁNÍ
17:30 - 18:25
Pokorná Martina
20/11
18:00
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Maryšková Petra
18/12
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Hrdová Kristína
30/24
WALKING
18:00 - 18:55
WALKING
18:00 - 18:55
Kubíčková Veronika
18/17
PILATES +
18:30 - 19:25
PILATES +
18:30 - 19:25
Kostelníková Alena
30/17
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Gistlová Silvie
20/20
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Sachsová Martina
30/13
POWER YOGA
18:00 - 18:55
POWER YOGA
18:00 - 18:55
Hájková Eva
20/20
BODY FORM
18:30 - 19:25
BODY FORM
18:30 - 19:25
Dostalová Eva
30/10
PILATES REHAB pá
18:30 - 19:25
PILATES REHAB pá
18:30 - 19:25
Rozehnalová Eva
12/12
POWER YOGA
18:00 - 18:55
POWER YOGA
18:00 - 18:55
Gistlová Silvie
30/24
19:00
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
Nováčková Petra
25/8
HATHA JÓGA
19:30 - 20:25
HATHA JÓGA
19:30 - 20:25
Maryšková Petra
30/24
PILATES REHAB út
19:00 - 19:55
PILATES REHAB út
19:00 - 19:55
Rozehnalová Eva
12/12
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/21
JÓGA
19:00 - 19:55
JÓGA
19:00 - 19:55
Gistlová Silvie
20/14
WALKING
19:00 - 19:55
WALKING
19:00 - 19:55
Končická Blanka
18/16
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/17
POWER YOGA
19:00 - 19:55
POWER YOGA
19:00 - 19:55
Gistlová Silvie
30/16
20:00
SM SYSTÉM út
20:00 - 20:55
SM SYSTÉM út
20:00 - 20:55
Rozehnalová Eva
9/9
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
menu