close menu
  Otevírací doba  
pondělí - pátek 6:30 - 22:00
sobota,neděle a státní svátky 7:30 - 22:00
  Nový rok 14:00 - 22:00
  Velikonoční pondělí 14:00 - 22:00
  Štědrý den 7:30 - 12:00
  1.svátek vánoční ZAVŘENO
  2.svátek vánoční 14:00 - 22:00
  Silvestr 6:30 - 17:00
OTEVÍRACÍ DOBA KAVÁRNY
pondělí - neděle 8:00 - 22:00
   Otevírací doba kavárny se během státních svátků řídí podle otevírací dobry centra.

 

Košík  ESHOP
Váš nákupní košík je prázdný.
  +420 51 118 77 66
Přihlásit se
Nová registrace

Rozvrh lekcí

Prosinec
NePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚt
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Leden
StČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČt
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Únor
SoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSo
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
V případě problémů s rezervací využijte, prosím, druhý rezervační systém.
loading...
pdf

Pondělí 25.11.

Úterý 26.11.

Středa 27.11.

Čtvrtek 28.11.

Pátek 29.11.

Sobota 30.11.

Neděle 1.12.

8:00
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Rychnovská Kristina
18/13
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
Rychnovská Kristina
18/18
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Kubíčková Veronika
18/12
YOGALATES
8:15 - 9:10
YOGALATES
8:15 - 9:10
Valíková Petra
30/8
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Kubíčková Veronika
18/8
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Hrdová Kristína
18/9
9:00
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
30/20
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
20/7
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Kubíčková Veronika
18/3
PILATES+
9:00 - 9:55
PILATES+
9:00 - 9:55
Kostelníková Alena
30/11
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
30/11
POWER YOGA
9:00 - 9:55
POWER YOGA
9:00 - 9:55
Gistlová Silvie
25/9
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Kubíčková Veronika
18/6
PILATES +
9:30 - 10:25
PILATES +
9:30 - 10:25
Matečková Michaela
30/15
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
25/17
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Kubíčková Veronika
18/3
10:00
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
Paclíková Adéla
15/9
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
Hlavinka Martin
20/8
14:00
ZDRAVÁ ZÁDA
14:00 - 14:55
ZDRAVÁ ZÁDA
14:00 - 14:55
Maryšková Petra
10/4
15:00
WALKING TOTAL BODY
15:30 - 16:25
WALKING TOTAL BODY
15:30 - 16:25
Rychnovská Kristina
18/15
JÓGA
15:00 - 15:55
JÓGA
15:00 - 15:55
Maryšková Petra
6/0
TOTAL BODY
15:00 - 15:55
TOTAL BODY
15:00 - 15:55
Stehlíková Vendula
6/2
16:00
HATHA JÓGA
16:30 - 17:25
HATHA JÓGA
16:30 - 17:25
Zichová Lenka
22/6
17:00
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
Albrechtová Barbara
18/11
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
Dostalová Eva
30/12
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Spáčilová Monika
18/9
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
Pokorná Martina
30/18
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
Stehlíková Vendula
30/20
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Paclíková Adéla
18/9
PILATES +
17:30 - 18:25
PILATES +
17:30 - 18:25
Matečková Michaela
30/25
TOTAL BODY
17:00 - 17:55
TOTAL BODY
17:00 - 17:55
Slunečková Denisa
30/5
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
Gistlová Silvie
30/16
18:00
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Maryšková Petra
18/18
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Dostalová Eva
30/11
WALKING
18:00 - 18:55
WALKING
18:00 - 18:55
Stehlíková Vendula
18/17
PILATES +
18:30 - 19:25
PILATES +
18:30 - 19:25
Kostelníková Alena
30/29
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Gistlová Silvie
20/14
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Sachsová Martina
30/12
BOSU COMPLETE
18:00 - 18:55
BOSU COMPLETE
18:00 - 18:55
Dostalová Eva
20/12
POWER YOGA
18:30 - 19:25
POWER YOGA
18:30 - 19:25
Zichová Lenka
30/12
POWER YOGA
18:00 - 18:55
POWER YOGA
18:00 - 18:55
Gistlová Silvie
30/21
SPALOVÁNÍ
18:30 - 19:25
SPALOVÁNÍ
18:30 - 19:25
Pokorná Martina
20/16
19:00
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
Formánková Lucie
20/10
HATHA JÓGA
19:30 - 20:25
HATHA JÓGA
19:30 - 20:25
Maryšková Petra
30/10
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/29
JÓGA
19:00 - 19:55
JÓGA
19:00 - 19:55
Gistlová Silvie
20/19
WALKING
19:00 - 19:55
WALKING
19:00 - 19:55
Končická Blanka
18/3
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/17
POWER YOGA
19:00 - 19:55
POWER YOGA
19:00 - 19:55
Gistlová Silvie
30/7
20:00
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
menu