close menu
  Otevírací doba  
pondělí - pátek 6:30 - 22:00
sobota,neděle a státní svátky 7:30 - 22:00
  Nový rok 14:00 - 22:00
  Velikonoční pondělí 14:00 - 22:00
  Štědrý den 7:30 - 12:00
  1.svátek vánoční ZAVŘENO
  2.svátek vánoční 14:00 - 22:00
  Silvestr 6:30 - 17:00
OTEVÍRACÍ DOBA KAVÁRNY
pondělí - neděle 8:00 - 22:00
   Otevírací doba kavárny se během státních svátků řídí podle otevírací dobry centra.

 

Košík  ESHOP
Váš nákupní košík je prázdný.
  +420 51 118 77 66
Přihlásit se
Nová registrace

Rozvrh lekcí

Srpen
ČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSo
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Září
NePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePo
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Říjen
ÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČt
PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
V případě problémů s rezervací využijte, prosím, druhý rezervační systém.
loading...
pdf

Pondělí 3.6.

Úterý 4.6.

Středa 5.6.

Čtvrtek 6.6.

Pátek 7.6.

Sobota 8.6.

Neděle 9.6.

8:00
WALKING+HIIT
8:00 - 8:55
WALKING+HIIT
8:00 - 8:55
Stehlíková Vendula
18/11
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
Rychnovská Kristina
18/12
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Kubíčková Veronika
18/9
YOGALATES
8:15 - 9:10
YOGALATES
8:15 - 9:10
Valíková Petra
30/10
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Stehlíková Vendula
18/14
Jóga pro zdravá záda
8:30 - 9:25
Jóga pro zdravá záda
8:30 - 9:25
Valíková Petra
30/4
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Kubíčková Veronika
18/8
9:00
VINYASA FLOW JÓGA
9:00 - 9:55
VINYASA FLOW JÓGA
9:00 - 9:55
Uhrová Barbora
30/7
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
30/19
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
20/6
PILATES+
9:00 - 9:55
PILATES+
9:00 - 9:55
Hájková Eva
30/16
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Rychnovská Kristina
18/5
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
30/11
POWER YOGA
9:00 - 9:55
POWER YOGA
9:00 - 9:55
Gistlová Silvie
25/12
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Kubíčková Veronika
18/5
PILATES +
9:30 - 10:25
PILATES +
9:30 - 10:25
Kostelníková Alena
30/12
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
25/17
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Kubíčková Veronika
18/12
10:00
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
Rozehnalová Eva
30/6
15:00
WALKING TOTAL BODY
15:30 - 16:25
WALKING TOTAL BODY
15:30 - 16:25
Rychnovská Kristina
18/6
16:00
CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ
16:00 - 16:55
CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ
16:00 - 16:55
Kuchrýková Jana
15/1
HATHA JÓGA
16:30 - 17:25
HATHA JÓGA
16:30 - 17:25
Uhrová Barbora
22/6
17:00
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
Albrechtová Barbara
20/15
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
Dostalová Eva
30/7
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Kubíčková Veronika
18/16
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
Pokorná Martina
30/16
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Chalupová Michaela
18/15
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
Spáčilová Monika
30/25
INTERVALOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
INTERVALOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
Hrdová Kristína
20/8
PILATES +
17:30 - 18:25
PILATES +
17:30 - 18:25
Zichová Lenka
30/15
TOTAL BODY
17:00 - 17:55
TOTAL BODY
17:00 - 17:55
Vodičková Barbora
30/7
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
Gistlová Silvie
30/8
18:00
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Maryšková Petra
18/13
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Hrdová Kristína
30/19
WALKING
18:00 - 18:55
WALKING
18:00 - 18:55
Kubíčková Veronika
18/12
PILATES +
18:30 - 19:25
PILATES +
18:30 - 19:25
Kostelníková Alena
30/15
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Gistlová Silvie
20/14
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Pokorná Martina
30/12
BOSU COMPLETE
18:00 - 18:55
BOSU COMPLETE
18:00 - 18:55
Spáčilová Monika
20/12
POWER YOGA
18:30 - 19:25
POWER YOGA
18:30 - 19:25
Zichová Lenka
30/9
POWER YOGA
18:00 - 18:55
POWER YOGA
18:00 - 18:55
Gistlová Silvie
30/7
SPALOVÁNÍ
18:30 - 19:25
SPALOVÁNÍ
18:30 - 19:25
Pokorná Martina
20/8
19:00
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
Dostalová Eva
20/5
HATHA JÓGA
19:30 - 20:25
HATHA JÓGA
19:30 - 20:25
Maryšková Petra
30/8
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/16
JÓGA
19:00 - 19:55
JÓGA
19:00 - 19:55
Gistlová Silvie
20/13
WALKING
19:00 - 19:55
WALKING
19:00 - 19:55
Končická Blanka
18/10
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/21
POWER YOGA
19:00 - 19:55
POWER YOGA
19:00 - 19:55
Gistlová Silvie
30/6
20:00
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
menu