Tenisové kurty

Milí klienti,

naše tenisové kurty jsou otevřené. K dispozici jsou pouze pouze tenisové kurty bez možnosti využití WC, sprch a šaten. Recepce je zatím zavřená. Rezervaci a platbu za kurty je potřeba provést přes náš rezervační systém.

Jak na to?

V případě, že u nás nemáte vytvořený účet, vytvoříte si ho zde.

Na Váš klientský účet si nabijete kredit nejméně ve výši ceny Vaší rezervace.

Následně Vám systém dovolí provést rezervaci na Vámi zvolenou hodinu.

Přes boční branku projdete areálem přímo na kurt. Navigovat Vás bude značení.

Rušení rezervací se řídí storno podmínkami Centra a rezervace je nutné rušit online.

Půjčování raket 

V případě, že byste si rádi půjčili raketu, napište prosím s dostatečným předstihem na email info@fit4all.cz. Rádi Vám vše připravíme.

 

OTEVÍRACÍ DOBA

Každý den  -  od 8:00 do 20:00

 

Těšíme se na Vás

Vaše Centrum fit4all.


Pro všechny tenisové nadšence nabízíme tři krásné nové tenisové kurty s povrchem Edel supersoft (umělá tráva). Tento povrch je velice odolný a podobný velmi rozšířené antuce, splňuje tak veškeré parametry závodní i rekreační hry. Pohyb po něm je příjemný, navíc šetří klouby. Na dvorcích je výrazně barevně vyznačena herní plocha, což zaručuje lepší herní přehled. V zimním období jsou všechny tři kurty zakryty vytápěnou přetlakovou halou s kvalitním osvětlením.

Na všechny začínající klienty, nebo ty kteří se chtějí zdokonalit, čekají naši profesionální trenéři tenisu. Nechybí ani tenisová škola pro děti.

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD TENISOVÝCH KURTŮ

CENÍK

Storno podmínky - Rezervaci bez storno poplatku je možno zrušit 24 hodin předem. Při zrušení rezervace méně než 24 hodin předem bude strženo 50% částky. Při zrušení rezervace méně než 8 hodin předem bude strženo 100% částky.

Vyplétání tenisových raket

Nabízíme možnost vyplétání tenisových raket - ceník vyplétání raket

Půjčování tenisových raket

Na recepci si můžete zapůjčit raketu. K dispozici jsou tenisové rakety různé váhy a velikosti držátka. Půjčujeme i rakety pro děti.

V případě zájmu o dlouhodobý pronájem tenisových kurtů kontaktujte nás na e-mailovou adresu raketovesporty@fit4all.cz