ACTIVE PASS - od 1.3.2022 ukončeno fungování Active Pass

Aktivity bez doplatku
Posilovna (max. 150 min), Sálové lekce (Zdravá záda, Pevné pozadí, Ploché bříško, Metabolic training, Yógalates, Bosu, Pilates, Total Body, Power jóga, Bodyform, Lekce pro seniory, Total body workout, Spalování), Walking, Funkční trénink, Tenis letní sezóna (od dubna do října – sleva 50%), Badminton – sleva 50%, Dětská herna bez hlídání, Lanáček

Podmínky použití ActivePassu

1. Při první návštěvě centra předloží klient na recepci doklad totožnosti (občanský průkaz, řidičský průkaz aj.) společně s kartou ActivePass. Aby mohl klient v centru kartu ActivePass využívat, musí si založit kartu fit4all, za kterou je účtována vratná záloha 100,- KČ.

2. CENTRUM  z důvodu svého oprávněného zájmu a pro ochranu klientova účtu uchová následující informace o klientovi: jméno a příjmení, telefonní kontakt, e-mail a fotografii.

3. Při rezervacích sportovních aktivit s kartou ActivePass je potřeba složit zálohu pro případné nevyužité rezervace minimálně ve výši nezbytně nutné pro provedení rezervace, viz ceník (platí u rezervací tenisu, badmintonu, sálových lekcí a Walkingu), viz storno podmínky. Kredit, který slouží k rezervacím je v plné výši vratný. Na klientskou kartu fit4all bude klientovi přiděleno členství ActivePass a automaticky se při předložení karty fit4all a karty ActivePass bude načítat sleva:

  • 100% sleva do posilovny, 100% sleva na sálové lekce a Walking (neplatí na lekci Cvičení pro těhotné)
  • 50% sleva na badminton (platí až na 60 minut hry na jednom badmintonovém kurtu, při předložení 2 ActivePass karet je sleva 100% až na 60 minut hry na jednom badmintonovém kurtu)
  • 50% sleva na tenis letní sezóna (platí až na 60 minut hry na jednom tenisovém kurtu, při předložení 2 ActivePass karet je sleva 100% až na 60 minut hry na jednom tenisovém kurtu)

 

4. Bez klientské karty fit4all nelze čerpat v CENTRU slevy ActivePass. Kartu lze využít každý den k jednomu bezplatnému vstupu do CENTRA  nebo v síti sportovišť programu ActivePass.

5. Kartu ActivePass lze využívat na jednorázové vstupy do CENTRA.

6. Kartu ActivePass nelze uplatnit na Wellness dny pro ženy, cvičení pro těhotné, kurzy pro děti, kurzy pro dospělé a další kurzy organizované CENTREM.

7. Slevu ActivePass lze kombinovat se slevou Multisport.

8. Slevu ActivePass nelze kombinovat se slevou VŠ liga.

9.  Slevu ActivePass nelze využít na dlouhodobé pronájmy tenisovýchči badmintonových kurtů.

10. Karta fit4all i ActivePass je vystavena na jméno, je nepřenosná a nesmí být zpřístupněna jiným osobám.

BADMINTON sleva 50%, v případě, že i Váš spoluhráč předloží ActivePass kartu je sleva na kurt 100%
TENIS V LETNÍ SEZÓNĚ sleva 50%, v případě, že i Váš spoluhráč předloží ActivePass kartu je sleva na kurt 100%
POSILOVNA sleva 100%
SÁLOVÉ LEKCE A WALKING sleva 100%
DĚTSKÁ HERNA BEZ HLÍDÁNÍ A LANÁČEK sleva 100%