Kurzy pro dospělé

Kurzy SM SYSTÉM a PILATES REHAB

Rádi cvičíte v menších skupinách? Preferujete individuální přístup? Trápí Vás bolesti zad nebo jiné problémy pohybového aparátu? Nabízíme Vám kurzy pro dospělé.

V kurzu Vám garantujeme individuální přístup a profesionálního instruktora, který se o Vás postará. 

Vybrat si můžete z aktuální nabídky kurzů pro dospělé:

SM SYSTÉM
PILATES REHAB

Nové kurzy otvíráme několikrát během roku mimo období letních prázdnin.

Kapacita kurzů je OMEZENÁ, proto je nutné se včas rezervovat.

INFORMACE - KURZY PRO DOSPĚLÉ: 

OMLUVY A NÁHRADY

  • Lekce SM Systém je možné si nahradit v jiném termínu kurzu SM systému nebo kurzu Pilates Rehab, nebo v jakékoliv jiné sálové lekci pro dospělé, která je aktuálně v rozvrhu.
  • Lekce Pilates Rehab je možné si nahradit v jiném termínu kurzu Pilates Rehab nebo v jakékoliv jiné sálové lekci pro dospělé, která je aktuálně v rozvrhu.
  • Maximum náhrad jsou 3 lekce během jednoho kurzu. Pokud nestihnete vyčerpat náhrady, tak při zakoupení nového stejného kurzu Vám budou náhrady do něj převedeny pod podmínkou, že nový kurz  musíte zakoupit ještě během trvání platnosti kurzu stávajícího. Vždy je ale možno převádět maximálně 3 náhrady/kurz.
  • Pokud se z jakýchkoliv důvodů nebudete moci lekce zúčastnit, absenci je potřeba zaevidovat do rezervačního systému na adrese https://www.fit4all.cz/cs/sprava-kurzu, a to nejpozději 6 hodin před začátkem lekce. Takto zrušenou lekci si pak můžete nahradit.
  • NÁHRADU za omluvenou lekci si snadno zarezervujete sami v našem rezervačním systému (na výše uvedené adrese) v kterémkoliv jiném kurzu s volnou kapacitou nebo v jakékoliv jiné sálové lekci, která je aktuálně v rozvrhu. Náhrady jsou platné a je možné je uplatnit do termínu poslední lekce kurzu.

 

STORNO PODMÍNKY

  • Při nemoci delší než 2 kalendářní měsíce a předložení potvrzení od lékaře vracíme 50% ceny zameškaných lekcí.
  • V případě rušení kurzu z jiného důvodu, je možné za sebe najít náhradu. Uhrazené kurzovné nevracíme.