close menu
  Otevírací doba  
pondělí - pátek 6:30 - 22:00
sobota,neděle a státní svátky 7:30 - 22:00
  Nový rok 14:00 - 22:00
  Velikonoční pondělí 14:00 - 22:00
  Štědrý den 7:30 - 12:00
  1.svátek vánoční ZAVŘENO
  2.svátek vánoční 14:00 - 22:00
  Silvestr 6:30 - 17:00
OTEVÍRACÍ DOBA KAVÁRNY
pondělí - neděle 8:00 - 22:00
   Otevírací doba kavárny se během státních svátků řídí podle otevírací dobry centra.

 

Košík  ESHOP
Váš nákupní košík je prázdný.
  +420 51 118 77 66
Přihlásit se
Nová registrace

Rozvrh lekcí

Říjen
ÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČt
PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Listopad
SoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSo
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Prosinec
NePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚt
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
V případě problémů s rezervací využijte, prosím, druhý rezervační systém.
loading...
pdf

Pondělí 14.10.

Úterý 15.10.

Středa 16.10.

Čtvrtek 17.10.

Pátek 18.10.

Sobota 19.10.

Neděle 20.10.

8:00
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Rychnovská Kristina
18/3
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
Rychnovská Kristina
18/11
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Kubíčková Veronika
18/7
YOGALATES
8:15 - 9:10
YOGALATES
8:15 - 9:10
Valíková Petra
30/3
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Kubíčková Veronika
18/11
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Hrdová Kristína
18/17
9:00
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
30/20
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
20/15
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Kubíčková Veronika
18/6
PILATES+
9:00 - 9:55
PILATES+
9:00 - 9:55
Kostelníková Alena
30/12
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
30/13
POWER YOGA
9:00 - 9:55
POWER YOGA
9:00 - 9:55
Gistlová Silvie
25/14
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Kubíčková Veronika
18/1
PILATES +
9:30 - 10:25
PILATES +
9:30 - 10:25
Kostelníková Alena
30/0
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
25/8
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Kubíčková Veronika
18/0
10:00
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
Paclíková Adéla
15/12
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
Šimko Ondřej
20/8
14:00
POWERYOGA
14:00 - 14:55
POWERYOGA
14:00 - 14:55
Gistlová Silvie
10/0
SPALOVÁNÍ
14:00 - 14:55
SPALOVÁNÍ
14:00 - 14:55
Spáčilová Monika
15/0
15:00
WALKING TOTAL BODY
15:30 - 16:25
WALKING TOTAL BODY
15:30 - 16:25
Rychnovská Kristina
18/18
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
15:00 - 15:55
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
15:00 - 15:55
Gistlová Silvie
10/0
CORE TRÉNINK
15:00 - 15:55
CORE TRÉNINK
15:00 - 15:55
Spáčilová Monika
15/0
16:00
HATHA JÓGA
16:30 - 17:25
HATHA JÓGA
16:30 - 17:25
Zichová Lenka
22/5
17:00
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
Albrechtová Barbara
18/8
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
Dostalová Eva
30/11
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Chalupová Michaela
18/11
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
Pokorná Martina
30/8
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Chalupová Michaela
18/15
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
Spáčilová Monika
30/23
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Paclíková Adéla
18/11
PILATES +
17:30 - 18:25
PILATES +
17:30 - 18:25
Matečková Michaela
30/12
TOTAL BODY
17:00 - 17:55
TOTAL BODY
17:00 - 17:55
Vodičková Barbora
30/5
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
Gistlová Silvie
30/2
18:00
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Maryšková Petra
18/19
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Formánková Lucie
30/15
WALKING
18:00 - 18:55
WALKING
18:00 - 18:55
Stehlíková Vendula
18/14
PILATES +
18:30 - 19:25
PILATES +
18:30 - 19:25
Kostelníková Alena
30/23
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Gistlová Silvie
20/18
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Dostalová Eva
30/15
BOSU COMPLETE
18:00 - 18:55
BOSU COMPLETE
18:00 - 18:55
Dostalová Eva
20/12
POWER YOGA
18:30 - 19:25
POWER YOGA
18:30 - 19:25
Zichová Lenka
30/6
POWER YOGA
18:00 - 18:55
POWER YOGA
18:00 - 18:55
Gistlová Silvie
30/2
SPALOVÁNÍ
18:30 - 19:25
SPALOVÁNÍ
18:30 - 19:25
Pokorná Martina
20/5
19:00
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
Nováčková Petra
20/7
HATHA JÓGA
19:30 - 20:25
HATHA JÓGA
19:30 - 20:25
Maryšková Petra
30/8
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/28
JÓGA
19:00 - 19:55
JÓGA
19:00 - 19:55
Gistlová Silvie
20/18
WALKING
19:00 - 19:55
WALKING
19:00 - 19:55
Končická Blanka
18/4
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/19
POWER YOGA
19:00 - 19:55
POWER YOGA
19:00 - 19:55
Gistlová Silvie
30/0
20:00
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
menu