close menu
  Otevírací doba  
pondělí - pátek 6:30 - 22:00
sobota,neděle a státní svátky 7:30 - 22:00
  Nový rok 14:00 - 22:00
  Velikonoční pondělí 14:00 - 22:00
  Štědrý den 7:30 - 12:00
  1.svátek vánoční ZAVŘENO
  2.svátek vánoční 14:00 - 22:00
  Silvestr 6:30 - 17:00
OTEVÍRACÍ DOBA KAVÁRNY
pondělí - neděle 8:00 - 22:00
   Otevírací doba kavárny se během státních svátků řídí podle otevírací dobry centra.

 

Košík  ESHOP
Váš nákupní košík je prázdný.
  +420 51 118 77 66
Přihlásit se
Nová registrace

Rozvrh lekcí

Prosinec
SoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePo
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Leden
ÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČt
PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Únor
SoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČt
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
V případě problémů s rezervací využijte, prosím, druhý rezervační systém.
loading...
pdf

Pondělí 10.12.

Úterý 11.12.

Středa 12.12.

Čtvrtek 13.12.

Pátek 14.12.

Sobota 15.12.

Neděle 16.12.

8:00
WALKING+HIIT
8:00 - 8:55
WALKING+HIIT
8:00 - 8:55
Stehlíková Vendula
18/13
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Kubíčková Veronika
18/1
YOGALATES
8:15 - 9:10
YOGALATES
8:15 - 9:10
Hájková Eva
30/0
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Škapová Martina
18/7
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Stehlíková Vendula
18/10
9:00
VINYASA FLOW JÓGA
9:00 - 9:55
VINYASA FLOW JÓGA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
30/6
SM Systém - PO
9:30 - 10:25
SM Systém - PO
9:30 - 10:25
Rozehnalová Eva
8/3
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
30/0
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
20/0
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Škapová Martina
18/7
PILATES+
9:00 - 9:55
PILATES+
9:00 - 9:55
Hájková Eva
30/0
POWERYOGA
9:00 - 9:55
POWERYOGA
9:00 - 9:55
Hájková Eva
25/0
Vánoční speciál
9:00 - 10:55
Vánoční speciál
9:00 - 10:55
Spáčilová Monika
9/0
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Stehlíková Vendula
18/8
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
25/4
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Končická Blanka
18/0
10:00
Pilates Rehab - PO
10:30 - 11:25
Pilates Rehab - PO
10:30 - 11:25
Rozehnalová Eva
12/4
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
Škapová Martina
15/2
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
Rozehnalová Eva
30/0
PILATES +
10:00 - 10:55
PILATES +
10:00 - 10:55
Kostelníková Alena
30/0
11:00
16:00
HATHA JÓGA
16:30 - 17:25
HATHA JÓGA
16:30 - 17:25
Uhrová Barbora
22/1
17:00
STEP AEROBIK CHOREO
17:00 - 17:55
STEP AEROBIK CHOREO
17:00 - 17:55
Spáčilová Monika
15/7
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Paclíková Adéla
18/18
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
Pokorná Martina
30/1
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Chalupová Michaela
18/5
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
Spáčilová Monika
30/1
PILATES +
17:00 - 17:55
PILATES +
17:00 - 17:55
Hájková Eva
20/0
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
Paclíková Adéla
30/0
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
Chalupová Michaela
30/1
SM Systém - PÁ
17:30 - 18:25
SM Systém - PÁ
17:30 - 18:25
Rozehnalová Eva
8/5
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
Gistlová Silvie
30/0
BOSU & BALLS
17:30 - 18:25
BOSU & BALLS
17:30 - 18:25
Pokorná Martina
20/1
18:00
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Maryšková Petra
18/15
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Hrdová Kristína
30/23
WALKING
18:00 - 18:55
WALKING
18:00 - 18:55
Kubíčková Veronika
18/5
PILATES +
18:30 - 19:25
PILATES +
18:30 - 19:25
Hájková Eva
30/4
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Gistlová Silvie
20/0
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Hanáková Nicole
30/0
POWER YOGA
18:00 - 18:55
POWER YOGA
18:00 - 18:55
Hájková Eva
20/4
BODY FORM
18:30 - 19:25
BODY FORM
18:30 - 19:25
Hrdová Kristína
30/0
Pilates Rehab - PÁ
18:30 - 19:25
Pilates Rehab - PÁ
18:30 - 19:25
Rozehnalová Eva
12/10
POWER YOGA
18:00 - 18:55
POWER YOGA
18:00 - 18:55
Gistlová Silvie
30/1
WALKING
18:30 - 19:25
WALKING
18:30 - 19:25
Kubíčková Veronika
18/0
19:00
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
Sachsová Martina
25/13
HATHA JÓGA
19:30 - 20:25
HATHA JÓGA
19:30 - 20:25
Maryšková Petra
30/3
Pilates Rehab - ÚT
19:00 - 19:55
Pilates Rehab - ÚT
19:00 - 19:55
Rozehnalová Eva
13/13
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/0
JÓGA
19:00 - 19:55
JÓGA
19:00 - 19:55
Gistlová Silvie
20/1
WALKING
19:00 - 19:55
WALKING
19:00 - 19:55
Končická Blanka
18/3
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/0
POWER YOGA
19:00 - 19:55
POWER YOGA
19:00 - 19:55
Gistlová Silvie
30/1
20:00
SM Systém - ÚT
20:00 - 20:55
SM Systém - ÚT
20:00 - 20:55
Rozehnalová Eva
8/8
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
menu