close menu
  Otevírací doba  
pondělí - pátek 6:30 - 22:00
sobota,neděle a státní svátky 7:30 - 22:00
  Nový rok 14:00 - 22:00
  Velikonoční pondělí 14:00 - 22:00
  Štědrý den 7:30 - 12:00
  1.svátek vánoční ZAVŘENO
  2.svátek vánoční 14:00 - 22:00
  Silvestr 7:30 - 17:00
OTEVÍRACÍ DOBA KAVÁRNY
pondělí - neděle 8:00 - 22:00
   Otevírací doba kavárny se během státních svátků řídí podle otevírací dobry centra.

 

Košík  ESHOP
Váš nákupní košík je prázdný.
  +420 51 118 77 66
Přihlásit se
Nová registrace

Online rezervace

Červen
SoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSo
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Červenec
NePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚt
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Srpen
StČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČt
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
V případě problémů s rezervací využijte, prosím, druhý rezervační systém.
loading...

Pondělí 18.6.

Úterý 19.6.

Středa 20.6.

Čtvrtek 21.6.

Pátek 22.6.

Sobota 23.6.

Neděle 24.6.

8:00
WALKING + HIIT
8:00 - 8:55
WALKING + HIIT
8:00 - 8:55
Rychnovská Kristina
15/8
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Škapová Martina
15/3
YOGALATES
8:15 - 9:10
YOGALATES
8:15 - 9:10
Matečková Michaela
30/8
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Škapová Martina
15/13
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Končická Blanka
15/2
9:00
POWERYOGA
9:00 - 9:55
POWERYOGA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
30/8
SM SYSTÉM
9:30 - 10:25
SM SYSTÉM
9:30 - 10:25
Rozehnalová Eva
0/0
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
Škapová Martina
30/14
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
20/5
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Škapová Martina
15/8
PILATES +
9:00 - 9:55
PILATES +
9:00 - 9:55
Kostelníková Alena
30/5
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
Škapová Martina
30/9
POWER YOGA
9:00 - 9:55
POWER YOGA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
25/6
FIT4MAMI
9:30 - 10:25
FIT4MAMI
9:30 - 10:25
Škapová Martina
15/9
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Končická Blanka
15/6
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
25/0
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Chalupová Michaela
15/7
10:00
PILATES REHAB
10:30 - 11:25
PILATES REHAB
10:30 - 11:25
Rozehnalová Eva
0/0
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
Škapová Martina
15/7
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
Šimko Ondřej
30/5
PILATES +
10:00 - 10:55
PILATES +
10:00 - 10:55
Kostelníková Alena
30/2
11:00
17:00
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
Dostalová Eva
30/11
WALKING BASIC
17:00 - 17:55
WALKING BASIC
17:00 - 17:55
Chalupová Michaela
15/14
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
Pokorná Martina
30/11
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
Hanáková Nicole
30/10
PILATES +
17:00 - 17:55
PILATES +
17:00 - 17:55
Matečková Michaela
20/11
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
Dostalová Eva
30/8
SM SYSTÉM
17:30 - 18:25
SM SYSTÉM
17:30 - 18:25
Rozehnalová Eva
0/0
TOTAL BODY INTERVAL
17:30 - 18:25
TOTAL BODY INTERVAL
17:30 - 18:25
Rychnovská Kristina
30/4
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
Rychnovská Kristina
30/1
18:00
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Maryšková Petra
18/6
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Pokorná Martina
30/26
WALKING
18:00 - 18:55
WALKING
18:00 - 18:55
Rychnovská Kristina
15/3
PILATES +
18:30 - 19:25
PILATES +
18:30 - 19:25
Kostelníková Alena
30/9
WALKING
18:00 - 18:55
WALKING
18:00 - 18:55
Kubíčková Veronika
15/3
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Hanáková Nicole
30/10
POWER YOGA
18:00 - 18:55
POWER YOGA
18:00 - 18:55
Matečková Michaela
20/7
BODY FORM
18:30 - 19:25
BODY FORM
18:30 - 19:25
Hanáková Nicole
30/4
PILATES REHAB
18:30 - 19:25
PILATES REHAB
18:30 - 19:25
Rozehnalová Eva
0/0
KRUHOVÝ TRÉNINK
18:30 - 19:25
KRUHOVÝ TRÉNINK
18:30 - 19:25
Rychnovská Kristina
30/4
POWERYOGA
18:00 - 18:55
POWERYOGA
18:00 - 18:55
Gistlová Silvie
30/1
WALKING
18:30 - 19:25
WALKING
18:30 - 19:25
Kubíčková Veronika
15/0
19:00
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
Maryšková Petra
25/9
PILATES REHAB
19:00 - 19:55
PILATES REHAB
19:00 - 19:55
Rozehnalová Eva
0/0
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/11
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
19:00 - 19:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
19:00 - 19:55
Maryšková Petra
20/15
WALKING
19:00 - 19:55
WALKING
19:00 - 19:55
Končická Blanka
15/7
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/9
POWER YOGA
19:00 - 19:55
POWER YOGA
19:00 - 19:55
Gistlová Silvie
30/1
20:00
JÓGA
20:00 - 20:55
JÓGA
20:00 - 20:55
Maryšková Petra
30/5
SM SYSTÉM
20:00 - 20:55
SM SYSTÉM
20:00 - 20:55
Rozehnalová Eva
0/0
JIN JÓGA
20:00 - 20:55
JIN JÓGA
20:00 - 20:55
Maryšková Petra
20/2
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Sobota, 23.6.2018

Badminton KURT 1

Badminton KURT 2

Badminton KURT 3

Badminton KURT 4

8:00
 
 
 
 
 
 
 
 
9:00
 
 
 
 
 
 
 
 
10:00
 
 
 
 
 
 
 
 
11:00
 
 
 
 
 
 
 
 
12:00
 
 
 
 
 
 
 
 
13:00
 
 
 
 
 
 
 
 
14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
15:00
 
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
17:00
 
 
 
 
 
 
 
 
18:00
 
 
 
 
 
 
 
 
19:00
 
 
 
 
 
 
 
 
20:00
 
 
 
 
 
 
 
 
21:00
 
 
 
 
 
 
 
 
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Sobota, 23.6.2018

Privátní sauna

8:00
8:15
8:30
8:45
 
 
 
 
9:00
9:15
9:30
9:45
 
 
 
 
10:00
10:15
10:30
10:45
 
 
 
 
11:00
11:15
11:30
11:45
 
 
 
 
12:00
12:15
12:30
12:45
 
 
 
 
13:00
13:15
13:30
13:45
 
 
 
 
14:00
14:15
14:30
14:45
 
 
 
 
15:00
15:15
15:30
15:45
 
 
 
 
16:00
16:15
16:30
16:45
 
 
 
 
17:00
17:15
17:30
17:45
 
 
 
 
18:00
18:15
18:30
18:45
 
 
 
 
19:00
19:15
19:30
19:45
 
 
 
 
20:00
20:15
20:30
20:45
 
 
 
 
21:00
21:15
21:30
21:45
 
 
 
 
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Sobota, 23.6.2018

Tenis KURT 1 - Léto

Tenis KURT 2 - Léto

Tenis KURT 3 - Léto

8:00
 
 
 
 
 
 
9:00
 
 
 
 
 
 
10:00
 
 
 
 
 
 
11:00
 
 
 
 
 
 
12:00
 
 
 
 
 
 
13:00
 
 
 
 
 
 
14:00
 
 
 
 
 
 
15:00
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
17:00
 
 
 
 
 
 
18:00
 
 
 
 
 
 
19:00
 
 
 
 
 
 
20:00
 
 
 
 
 
 
21:00
 
 
 
 
 
 
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
menu