close menu
  Otevírací doba  
Pondělí - pátek 6:30 - 22:00
Sobota - neděle 7:30 - 22:00
  17.11.2017 7:30 - 22:00
     
OTEVÍRACÍ DOBA KAVÁRNY
Pondělí - pátek 8:00 - 22:00
Sobota - neděle 8:00 - 22:00
     
VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA
24.12. 7:30 - 12:00
25.12. ZAVŘENO
26.12. 14:00 - 22:00
27.12. 6:30 - 22:00
28.12. 6:30 - 22:00
29.12 6:30 - 22:00
30.12. 7:30 - 22:00
31.12. 7:30 - 17:00
1.1. 14:00 -22:00
2.1. 6:30 - 22:00

 

Košík  ESHOP
Váš nákupní košík je prázdný.
  +420 51 118 77 66
Přihlásit se
Nová registrace

Online rezervace

Únor
ČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtSt
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Březen
ČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSo
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Duben
NePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePoÚtStČtSoNePo
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
V případě problémů s rezervací využijte, prosím, druhý rezervační systém.
loading...

Pondělí 12.2.

Úterý 13.2.

Středa 14.2.

Čtvrtek 15.2.

Pátek 16.2.

Sobota 17.2.

Neděle 18.2.

8:00
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Škapová Martina
15/11
YOGALATES
8:15 - 9:10
YOGALATES
8:15 - 9:10
Matečková Michaela
30/7
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Škapová Martina
15/14
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Hrdová Kristína
15/15
9:00
POWERYOGA
9:00 - 9:55
POWERYOGA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
30/2
SM SYSTÉM
9:30 - 10:25
SM SYSTÉM
9:30 - 10:25
Rozehnalová Eva
0/0
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
30/13
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
20/7
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Škapová Martina
15/13
PILATES +
9:00 - 9:55
PILATES +
9:00 - 9:55
Kostelníková Alena
30/4
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
25/11
POWER YOGA
9:00 - 9:55
POWER YOGA
9:00 - 9:55
Gistlová Silvie
30/11
FIT4MAMI
9:30 - 10:25
FIT4MAMI
9:30 - 10:25
Škapová Martina
15/13
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Končická Blanka
15/7
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
25/4
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Kalabusová Michaela
15/6
10:00
PILATES REHAB
10:30 - 11:25
PILATES REHAB
10:30 - 11:25
Rozehnalová Eva
0/0
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
Škapová Martina
15/15
SM SYSTÉM
10:00 - 10:55
SM SYSTÉM
10:00 - 10:55
Rozehnalová Eva
0/0
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
Šimko Ondřej
30/7
PILATES +
10:00 - 10:55
PILATES +
10:00 - 10:55
Kostelníková Alena
30/18
HATHA JÓGA
10:00 - 10:55
HATHA JÓGA
10:00 - 10:55
Maryšková Petra
30/2
11:00
PILATES REHAB
11:00 - 11:55
PILATES REHAB
11:00 - 11:55
Rozehnalová Eva
0/0
17:00
STEP AEROBIK CHOREO
17:00 - 17:55
STEP AEROBIK CHOREO
17:00 - 17:55
Spáčilová Monika
20/5
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
Dostalová Eva
20/15
WALKING BASIC
17:00 - 17:55
WALKING BASIC
17:00 - 17:55
Formánková Lucie
15/6
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
Pokorná Martina
30/29
ZDRAVÁ ZÁDA
17:00 - 17:55
ZDRAVÁ ZÁDA
17:00 - 17:55
Sachsová Martina
18/7
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
Spáčilová Monika
30/16
PILATES +
17:00 - 17:55
PILATES +
17:00 - 17:55
Matečková Michaela
20/14
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
Dostalová Eva
30/8
SM SYSTÉM
17:30 - 18:25
SM SYSTÉM
17:30 - 18:25
Rozehnalová Eva
0/0
TOTAL BODY INTERVAL
17:30 - 18:25
TOTAL BODY INTERVAL
17:30 - 18:25
Dostalová Eva
30/12
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
Nováčková Petra
30/5
18:00
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Maryšková Petra
18/11
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Hrdová Kristína
30/30
WALKING
18:00 - 18:55
WALKING
18:00 - 18:55
Škapová Martina
15/14
PILATES +
18:30 - 19:25
PILATES +
18:30 - 19:25
Kostelníková Alena
30/18
WALKING
18:00 - 18:55
WALKING
18:00 - 18:55
Kubíčková Veronika
15/5
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Hrdová Kristína
30/20
POWER YOGA
18:00 - 18:55
POWER YOGA
18:00 - 18:55
Matečková Michaela
20/7
BODY FORM
18:30 - 19:25
BODY FORM
18:30 - 19:25
Spáčilová Monika
30/17
PILATES REHAB
18:30 - 19:25
PILATES REHAB
18:30 - 19:25
Rozehnalová Eva
0/0
POWERYOGA
18:00 - 18:55
POWERYOGA
18:00 - 18:55
Gistlová Silvie
30/3
WALKING
18:30 - 19:25
WALKING
18:30 - 19:25
Kubíčková Veronika
15/2
19:00
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
Nováčková Petra
25/5
PILATES REHAB
19:00 - 19:55
PILATES REHAB
19:00 - 19:55
Rozehnalová Eva
0/0
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/14
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
19:00 - 19:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
19:00 - 19:55
Maryšková Petra
20/5
WALKING
19:00 - 19:55
WALKING
19:00 - 19:55
Končická Blanka
15/15
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/10
POWER YOGA
19:00 - 19:55
POWER YOGA
19:00 - 19:55
Gistlová Silvie
30/2
20:00
JÓGA
20:00 - 20:55
JÓGA
20:00 - 20:55
Maryšková Petra
30/8
SM SYSTÉM
20:00 - 20:55
SM SYSTÉM
20:00 - 20:55
Rozehnalová Eva
0/0
JIN JÓGA
20:00 - 20:55
JIN JÓGA
20:00 - 20:55
Maryšková Petra
20/6
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Neděle, 18.2.2018

Badminton KURT 1

Badminton KURT 2

Badminton KURT 3

Badminton KURT 4

8:00
 
 
 
 
 
 
 
 
9:00
 
 
 
 
 
 
 
 
10:00
 
 
 
 
 
 
 
 
11:00
 
 
 
 
 
 
 
 
12:00
 
 
 
 
 
 
 
 
13:00
 
 
 
 
 
 
 
 
14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
15:00
 
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
17:00
 
 
 
 
 
 
 
 
18:00
 
 
 
 
 
 
 
 
19:00
 
 
 
 
 
 
 
 
20:00
 
 
 
 
 
 
 
 
21:00
 
 
 
 
 
 
 
 
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Neděle, 18.2.2018

Privátní sauna

8:00
8:15
8:30
8:45
 
 
 
 
9:00
9:15
9:30
9:45
 
 
 
 
10:00
10:15
10:30
10:45
 
 
 
11:00
11:15
11:30
11:45
 
 
 
 
12:00
12:15
12:30
12:45
 
 
 
 
13:00
13:15
13:30
13:45
 
 
 
 
14:00
14:15
14:30
14:45
 
 
 
 
15:00
15:15
15:30
15:45
 
 
 
16:00
16:15
16:30
16:45
 
 
 
 
17:00
17:15
17:30
17:45
 
 
 
 
18:00
18:15
18:30
18:45
 
 
 
 
19:00
19:15
19:30
19:45
 
 
 
 
20:00
20:15
20:30
20:45
 
 
 
 
21:00
21:15
21:30
21:45
 
 
 
 
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Neděle, 18.2.2018

Tenis KURT 1 - Zima

Tenis KURT 2 - Zima

Tenis KURT 3 - Zima

8:00
 
 
 
 
 
 
9:00
 
 
 
 
 
 
10:00
 
 
 
 
 
 
11:00
 
 
 
 
 
 
12:00
 
 
 
 
 
 
13:00
 
 
 
 
 
 
14:00
 
 
 
 
 
 
15:00
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
17:00
 
 
 
 
 
 
18:00
 
 
 
 
 
 
19:00
 
 
 
 
 
 
20:00
 
 
 
 
 
 
21:00
 
 
 
 
 
 
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
menu