Lanáček - venkovní hřiště pro děti

OTEVÍRACÍ DOBA:

PO - NE:   7:30 - 22:00

(v období listopad - březen je Lanáček uzavřen, konkrétní datum otevření a uzavření je v aktualitách)

Venkovní lanové sportoviště Lanáček je oblíbenou hravou atrakcí pro všechny děti. Na hřišti o ploše více než 1300m2 je pro děti od 2 do 12 let připravená dřevěná stavba složená z nízkých lanových překážek (maximálně 1,5 metru nad zemí), kde je bezpečnost zajištěna díky instalaci jisticích sítí.

Na lanovém sportovišti jsou dvě dráhy se záchrannými sítěmi rozdělené podle náročnosti pro mladší a starší děti, skluzavky, lanovka, pískoviště, hračky, houpačka hnízdo, trampolína, vzduchová trampolína a mnoho dalších zábavních prvků, které děti nikdy nepřestanou bavit.

Na lanové překážky mohou pouze děti starší 3 let. Pro děti mladší 3 let je určena nafukovací bublina, houpačka hnízdo a pískoviště.

Děti tak zábavnou formou rozvíjejí své pohybové a motorické schopnosti. Pro rodiče je v příjemném prostředí venkovního travnatého hřiště připraveno posezení. Samozřejmostí jsou toalety, slunečníky, přístup pro kočárky a venkovní sezení. 

Líbí se vám oslava narozenin na čerstvém vzduchu? Naše lanové sportoviště je přesně místem, které hledáte.

Ohledně organizace a rezervace dětské oslavy se prosím obracejte na e-mail:

officemanager@fit4all.cz.

V kavárně Coffee4all Vám rádi připravíme venkovní posezení na Lanáčku a občerstvení pro všechny účastníky oslavy. Občerstvení, prosím, objednávejte na emailu: oslavyinfo@seznam.cz.

Těšíme se na Vaši návštěvu. :-)

 

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD LANÁČKU

https://www.fit4all.cz/cs/cenik