Lanáček - venkovní hřiště pro děti

Venkovní lanové hřiště Lanáček je otevřeno podle počasí od března do listopadu. Aktuální informace o otevření Lanáčku naleznete vždy na našich stránkách.

OTVÍRACÍ DOBA LANÁČKU:

PO-PÁ: 8:00 - 21:00

SO, NE, SV: 8:00 - 21:00

Venkovní lanové hřiště Lanáček je oblíbenou hravou atrakcí pro všechny děti. Na hřišti o ploše více než 1300m2 je pro děti od 2 do 12 let připravená dřevěná stavba složená z nízkých lanových překážek (maximálně 1,5 metru nad zemí), kde je bezpečnost zajištěna díky instalaci jisticích sítí.

Na lanovém hřišti jsou dvě dráhy se záchrannými sítěmi rozdělené podle náročnosti pro mladší a starší děti, skluzavky, lanovka, pískoviště, hračky, houpačka hnízdo, trampolíny, vzdochová trampolína a mnoho dalších zábavních prvků, které děti nikdy nepřestanou bavit.

Na lanové překážky mohou pouze děti starší 3 let. Pro děti mladší 3 let je určena nafukovací bublina, houpačka hnízdo a pískoviště.

Děti tak zábavnou formou rozvíjejí své pohybové a motorické schopnosti. Pro rodiče je v příjemném prostředí venkovního travnatého hřiště připraveno posezení. Samozřejmostí jsou toalety, slunečníky, přístup pro kočárky a venkovní sezení. 

 

Líbí se vám oslava na čerstvém vzduchu? Naše lanové hřiště je přesně místem, které hledáte.

Ohledně organizace a rezervace dětské oslavy se prosím obracejte na e-mail: officemanager@fit4all.cz nebo tel: 773 098 791

V kavárně Coffee4all Vám rádi připravíme venkovní posezení na Lanáčku a občerstvení pro všechny účastníky oslavy. Občerstvení, prosím, objednávejte na emailu: matejickovabara@seznam.cz

 

Nyní nově platí vstup na celý den s možností odchodu a návratu.

Těšíme se na Vaši návštěvu. :-)

 

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD LANÁČKU

CENÍK

dítě 90 Kč
dospělý 30 Kč