Posilovna

Hledáte kvalitní posilovnu v Brně? Ve fit4all Vám nabízíme moderní posilovnu s krásným prostředím, kde pro Vás bude cvičení příjemným zážitkem.

V naší posilovně máte k dispozici více než 35 posilovacích stanovišť značky TECHNOGYM umožňujících efektivní a maximálně účinné procvičení všech svalových partií. Činky jsou v rozmezí od 1 do 45 kg a můžete využít i dřepovací klec.
Na své kondici můžete pracovat na našich kardio strojích. Stačí zapojit sluchátka, požádat trenéra na fitness baru, aby Vám v televizi pustil oblíbený pořad, a můžete vyrazit. Nebo si vyberte trasu z naší nabídky videí Spotee či očima jen tak brouzdejte po zelené krajině v okolí našeho centra. Některé pásy jsou vybavené připojením na internet. Kromě zmíněných běhacích pásů   můžete v kardio zóně využít trenažéry simulující bruslení, veslování či jízdu na běžkách, steppery, rotopedy i spinningová kola.

Součástí posilovny je také funkční zóna. Jedná se o samostatný sál s pomůckami pro posilování s vlastní vahou těla, funkční a kompenzační trénink či fyziotrénink. Pro ty, kteří silový trénink rádi doplní boxem, máme i multifunkční boxovací pytel o hmotnosti cca 100 kg (boxovací rukavice jsou k zapůjčení na fitness baru). Z ostatních pomůcek zde najdete TRX, kettlebelly různých hmotností, powerbagy od 5 do 25 kg a bosu. Nechybí ani AQUAHIT, powerbandy, balanční čočky nebo i balanční lavice VICORE A TERRA-CORE či gymnastické kruhy. Sál je vybavený speciální odhodovou stěnou pro cvičení s medicinebally.

Samozřejmostí v posilovně je i fitness bar s doplňkovou výživou, kde vždy najdete zkušeného trenéra, který Vás obslouží, vysvětlí, jak správně nastavit stroje, doporučí vhodný doplněk stravy nebo pomůže při cvičení s těžkými činkami. Je pro Vás neustále k dispozici. Při první návštěvě Vás provede, vysvětlí fungování jednotlivých částí posilovny a seznámí s nastavením strojů a zásadami tréninku.

V naší posilovně je radost sportovat i v parném létě, protože všechny prostory jsou plně klimatizované.

POZOR!

Do posilovny smí vstoupit pouze osoby starší 15-ti let, které se na recepci CENTRA prokázaly platným dokladem totožnosti. Osoby mladší 15-ti let smí v prostoru posilovny trénovat pouze pod vedením trenéra Centra.