Tenisová škola

Naše tenisová škola pro děti je opravdu pro všechny.

Podporujeme jak závodní tenis v rámci tenisového klubu TC Fit4all, jehož členové se mohou účastnit soutěží družstev, tak tenis rekreační.

Trénovat u nás mohou děti již od 4 let.

MINI TENIS (4-7 let) – Formou her a zábavných tréninků děti získají prvotní tenisovou průpravu, osvojí si základní tenisové techniky a dovednosti. K tomu jim pomohou nižší sítě, měkčí a lehčí míčky, menší rakety a další tréninkové vybavení. Některé děti začínají s prvními zápasy.

BABY TENIS (7-9 let) - Hlavní velkou změnou oproti mini tenisu je přechod na standardní velikost tenisového kurtu a výšku sítě. Rakety a míčky jsou stále odpovídající věkové kategorii. V baby tenise probíhá zdokonalování techniky a dovedností získaných v mini tenise. Hráči mají možnost zúčastnit se oficiálních turnajů či soutěže družstev.

MLADŠÍ A STARŠÍ ŽACTVO, DOROST (od 10 let) - Děti v těchto kategoriích ovládají všechny úderové techniky, proto jsou tréninky zaměřeny více na rozvíjení kondice a taktiky zápasu. Hrají na velký kurt již se standardními raketami a míči, účastní se turnajů a jsou zapojeny do soutěže družstev.

TRÉNINK PRO DOSPĚLÉ – Obvykle probíhá individuální formou. Během tréninku se klient učí základní tenisové údery nebo rozvíjí, co se již naučil. Více informací získáte na emailu raketovesporty@fit4all.cz.

Tréninkové programy pro dětí 

Děti trénují individuálně anebo ve skupinkách dvou až tří dětí. Skupinky jsou tvořeny podle věku a pokročilosti dětí. Rozpis tréninku se tvoří na každou sezónu zvlášť podle časových možností dětí.

Hrajeme po celý rok s výjimkou Vánočních, jarních a letních prázdnin.

Organizujeme rekreační tenisové turnaje, kde mohou děti zúročit získané zkušenosti a změřit síly s ostatními dětmi tenisové školy.

Rozdělení sezóny během roku

Tenisová sezóna probíhá celý rok a je v roce 2021 rozdělena do následujících období:

1) LETNÍ SEZÓNA

a) jarní příprava               – od 6.4. do 28.6.2021

b) prázdninová příprava – v období letních prázdnin od 29.6. do 5.9.2021, a to formou individuální domluvy s trenérem. Také je možnost přihlásit dítě na příměstské tenisové tábory. 

c) podzimní příprava       – od 6.9.2021 do poloviny října

2) ZIMNÍ SEZÓNA

Probíhá od poloviny října do poloviny dubna v přetlakové hale.

Cena

Cena tréninku se odvíjí od času tréninku, počtu dětí ve skupině/ individuální trénink a počtu tréninků týdně. Kalkulaci Vám vytvoříme na základě požadavků, které uvedete v přihlášce.

Jakmile obdržíme Vaši přihlášku, budeme Vás kontaktovat a domluvíme si konkrétní rozpis tréninků. Abychom mohli co nejlépe vyjít vstříc Vašim požadavkům, napište prosím do přihlášky pro každý vybraný den co největší časové okno, kdy se můžete tréninku zúčastnit.

Tenisový klub

Děti z tenisové školy se mohou stát členy tenisového klubu TC Fit4all.

Kondiční a kompenzační trénink

Děti tenisové školy se mohou přihlásit ke Kondičnímu a kompenzačnímu tréninku, který probíhá v areálu našeho centra. Tento trénink vhodně doplňuje a kompenzuje jednostranné zatížení pohybového systému dětí a zároveň zvyšuje jejich koordinaci a fyzickou kondici. Přesný termín tréninků zveřejníme vždy po rozplánování tréninků dané sezóny a následně bude spuštěno přihlašování.

Přihláška

Vaše případně dotazy rádi zodpovíme. Napište nám prosím Vaši emailovou adresu a dotaz do rámečků níže:
 

Tímto prohlašuji, že jsem se seznámil/a s výše uvedenými zásadami
 

raketovesporty@fit4all.cz