Osobní trénink

Filozofie našeho centra spočívá ve zdravém cvičení. Klientovo zdraví je u nás vždy na prvním místě. V tomto ohledu naše trenéry přijímáme a také dále školíme. Trenéry vybíráme na základě přísných kritérií zkušebního tréninku.

Jak trénink dohodnout
Trénink si můžete objednat na recepci nebo e-mailem, popřípadě se dohodnout přímo s trenérem v posilovně. Pro každého klienta se snažíme vybrat trenéra, který mu bude nejlépe vyhovovat. V tom nám pomáhá dotazník, který vyplníte. Na základě těchto informací pak vybíráme trenéra a ten Vás pak kontaktuje a dohodne si s Vámi termín tréninku.

Jak práce s trenérem probíhá
Před prvním osobním tréninkem na Vás trenér čeká na recepci centra. Vyplníte vstupní dotazník, kde nás mimo jiné zajímají Vaše zdravotní omezení.
Pokud máte zájem o delší spolupráci (zakoupíte si balíček pěti nebo více tréninků), trenér provede diagnostiku pohybového aparátu, aby poznal, jak je ve skutečnosti Vaše tělo funkční a jak trénink od základu nastavit (čemu se vyhnout, na co se zaměřit). Sleduje, jak se Vaše tělo chová při zatížení.
Další fází osobního tréninku je aktivace hlubokého stabilizačního systému (HSS), který je důležitý pro technicky správné, bezpečné a efektivní cvičení. Pokud tento systém středu těla funguje správně, velmi brzy zvládnete náročnější cviky, a případně i větší váhy. V opačném případě se i lehký cvik může stát nebezpečným. Klademe velký důraz na kvalitu provedení cviků a maximálně se přizpůsobujeme potřebám a schopnostem klienta.

Proč trénovat s trenéry ve fit4all
Zásadní rozdíl mezi námi a dalšími komerčními fitness centry je jednotná filozofie tréninku s klientem, kterou se všichni trenéři řídí. Trénink striktně respektuje fyziologii člověka a individuální nastavení těla každého klienta. Naše práce je založená na konceptu dynamické neuromuskulární stabilizace od uznávaného odborníka v oblasti tělovýchovného lékařství, fyzioterapie a sportovního tréninku, prof. Pavla Koláře, který vychází z přirozeného vývoje lidské motoriky a respektuje jeho zákonitosti.
Naši trenéři mají odpovídající odbornost, zkušenosti a v této metodice jsou pravidelně proškolováni na školeních, které pro ně centrum fit4all organizuje. Pro práci s klientem mají pevná pravidla, ale v rámci tohoto konceptu pracují s klientem individuálně s ohledem na jeho osobní potřeby, dovednosti a schopnosti. Také absolvují odborná školení přímo u prof. Koláře v Centru pohybové medicíny v Praze.

Ceník služeb fit4all centra zde .

Objednávky osobních tréninků na recepci fit4all centra nebo na e-mailu: fit4all@fit4all.cz