close menu
  Open hours  
Pondělí - pátek 7:00 - 22:00
Sobota - neděle 8:00 - 22:00
OTEVÍRACÍ DOBA KAVÁRNY
Pondělí - pátek 8:30 - 22:00
Sobota - neděle 8:30 - 22:00

 

Košík  ESHOP
There are no products in your shopping cart.
  +420 51 118 77 66
Log in
New registration

Studio timetable

January
TueWedThuFriSatSunMonTueWedThuFriSatSunMonTueWedThuFriSatSunMonTueWedThuFriSatSunMonTueWedThu
PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
February
FriSatSunMonTueWedThuFriSatSunMonTueWedThuFriSatSunMonTueWedThuFriSatSunMonTueWedThu
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
March
FriSatSunMonTueWedThuFriSatSunMonTueWedThuFriSatSunMonTueWedThuFriSatSunMonTueWedThuFriSatSun
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
V případě problémů s rezervací využijte, prosím, druhý rezervační systém.
loading...
pdf

Monday 21.1.

Tuesday 22.1.

Wednesday 23.1.

Thursday 24.1.

Friday 25.1.

Saturday 26.1.

Sunday 27.1.

8:00
WALKING+HIIT
8:00 - 8:55
WALKING+HIIT
8:00 - 8:55
Stehlíková Vendula
18/9
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Kubíčková Veronika
18/1
YOGALATES
8:15 - 9:10
YOGALATES
8:15 - 9:10
Hájková Eva
30/0
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Škapová Martina
18/16
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Hrdová Kristína
18/12
9:00
VINYASA FLOW JÓGA
9:00 - 9:55
VINYASA FLOW JÓGA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
30/7
SM SYSTÉM po
9:30 - 10:25
SM SYSTÉM po
9:30 - 10:25
Rozehnalová Eva
8/8
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
30/17
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
20/7
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Škapová Martina
18/12
PILATES+
9:00 - 9:55
PILATES+
9:00 - 9:55
Hájková Eva
30/1
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
30/0
POWER YOGA
9:00 - 9:55
POWER YOGA
9:00 - 9:55
Gistlová Silvie
25/1
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Stehlíková Vendula
18/6
PILATES +
9:30 - 10:25
PILATES +
9:30 - 10:25
Kostelníková Alena
30/2
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
25/8
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Kubíčková Veronika
18/4
10:00
PILATES REHAB po
10:30 - 11:25
PILATES REHAB po
10:30 - 11:25
Rozehnalová Eva
12/7
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
Škapová Martina
15/13
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
Šimko Ondřej
30/0
11:00
16:00
HATHA JÓGA
16:30 - 17:25
HATHA JÓGA
16:30 - 17:25
Uhrová Barbora
22/1
17:00
STEP AEROBIK CHOREO
17:00 - 17:55
STEP AEROBIK CHOREO
17:00 - 17:55
Spáčilová Monika
15/7
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
Dostalová Eva
30/20
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Paclíková Adéla
18/17
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
Pokorná Martina
30/21
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Chalupová Michaela
18/12
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
Spáčilová Monika
30/2
PILATES +
17:00 - 17:55
PILATES +
17:00 - 17:55
Hájková Eva
20/2
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
Dostalová Eva
30/3
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
Chalupová Michaela
30/3
SM SYSTÉM pá
17:30 - 18:25
SM SYSTÉM pá
17:30 - 18:25
Rozehnalová Eva
8/8
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
Gistlová Silvie
30/2
SPALOVÁNÍ
17:30 - 18:25
SPALOVÁNÍ
17:30 - 18:25
Pokorná Martina
20/1
18:00
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Maryšková Petra
18/12
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Hrdová Kristína
30/24
WALKING
18:00 - 18:55
WALKING
18:00 - 18:55
Kubíčková Veronika
18/17
PILATES +
18:30 - 19:25
PILATES +
18:30 - 19:25
Kostelníková Alena
30/17
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Gistlová Silvie
20/6
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Sachsová Martina
30/7
POWER YOGA
18:00 - 18:55
POWER YOGA
18:00 - 18:55
Hájková Eva
20/8
BODY FORM
18:30 - 19:25
BODY FORM
18:30 - 19:25
Dostalová Eva
30/2
PILATES REHAB pá
18:30 - 19:25
PILATES REHAB pá
18:30 - 19:25
Rozehnalová Eva
12/12
POWER YOGA
18:00 - 18:55
POWER YOGA
18:00 - 18:55
Gistlová Silvie
30/0
19:00
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
Nováčková Petra
25/8
HATHA JÓGA
19:30 - 20:25
HATHA JÓGA
19:30 - 20:25
Maryšková Petra
30/24
PILATES REHAB út
19:00 - 19:55
PILATES REHAB út
19:00 - 19:55
Rozehnalová Eva
12/12
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/21
JÓGA
19:00 - 19:55
JÓGA
19:00 - 19:55
Gistlová Silvie
20/3
WALKING
19:00 - 19:55
WALKING
19:00 - 19:55
Končická Blanka
18/14
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/3
POWER YOGA
19:00 - 19:55
POWER YOGA
19:00 - 19:55
Gistlová Silvie
30/1
20:00
SM SYSTÉM út
20:00 - 20:55
SM SYSTÉM út
20:00 - 20:55
Rozehnalová Eva
9/9
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
menu