close menu
  Open hours  
Pondělí - pátek 7:00 - 22:00
Sobota - neděle 8:00 - 22:00
OTEVÍRACÍ DOBA KAVÁRNY
Pondělí - pátek 8:30 - 22:00
Sobota - neděle 8:30 - 22:00

 

Košík  ESHOP
There are no products in your shopping cart.
  +420 51 118 77 66
Log in
New registration

Studio timetable

March
FriSatSunMonTueWedThuFriSatSunMonTueWedThuFriSatSunMonTueWedThuFriSatSunMonTueWedThuFriSatSun
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
April
MonTueWedThuFriSatSunMonTueWedThuFriSatSunMonTueWedThuFriSatSunMonTueWedThuFriSatSunMonTue
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
May
WedThuFriSatSunMonTueWedThuFriSatSunMonTueWedThuFriSatSunMonTueWedThuFriSatSunMonTueWedThuFri
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
V případě problémů s rezervací využijte, prosím, druhý rezervační systém.
loading...
pdf

Monday 18.3.

Tuesday 19.3.

Wednesday 20.3.

Thursday 21.3.

Friday 22.3.

Saturday 23.3.

Sunday 24.3.

8:00
WALKING+HIIT
8:00 - 8:55
WALKING+HIIT
8:00 - 8:55
Stehlíková Vendula
18/14
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
WALKING TOTAL BODY
8:00 - 8:55
Rychnovská Kristina
18/5
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Kubíčková Veronika
18/1
YOGALATES
8:15 - 9:10
YOGALATES
8:15 - 9:10
Hájková Eva
30/2
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Škapová Martina
18/10
Jóga pro zdravá záda
8:30 - 9:25
Jóga pro zdravá záda
8:30 - 9:25
Valíková Petra
30/1
HATHA YOGA
8:00 - 8:55
HATHA YOGA
8:00 - 8:55
Uhrová Barbora
30/0
WALKING
8:00 - 8:55
WALKING
8:00 - 8:55
Hrdová Kristína
18/7
9:00
VINYASA FLOW JÓGA
9:00 - 9:55
VINYASA FLOW JÓGA
9:00 - 9:55
Uhrová Barbora
30/9
SM SYSTÉM po
9:30 - 10:25
SM SYSTÉM po
9:30 - 10:25
Rozehnalová Eva
8/2
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
METABOLIC TRAINING
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
30/2
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
20/2
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Škapová Martina
18/0
PILATES+
9:00 - 9:55
PILATES+
9:00 - 9:55
Hájková Eva
30/0
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
TOTAL BODY
9:00 - 9:55
Spáčilová Monika
30/1
POWER YOGA
9:00 - 9:55
POWER YOGA
9:00 - 9:55
Valíková Petra
25/4
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Stehlíková Vendula
18/6
PILATES +
9:30 - 10:25
PILATES +
9:30 - 10:25
Kostelníková Alena
30/1
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
9:00 - 9:55
Maryšková Petra
25/1
WALKING
9:00 - 9:55
WALKING
9:00 - 9:55
Kubíčková Veronika
18/4
10:00
PILATES REHAB po
10:30 - 11:25
PILATES REHAB po
10:30 - 11:25
Rozehnalová Eva
12/9
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
FIT4MAMI
10:00 - 10:55
Škapová Martina
15/3
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
LEKCE PRO SENIORY
10:00 - 10:55
Šimko Ondřej
30/0
11:00
15:00
WALKING TOTAL BODY
15:30 - 16:25
WALKING TOTAL BODY
15:30 - 16:25
Stehlíková Vendula
18/3
16:00
CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ
16:00 - 16:55
CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ
16:00 - 16:55
Kuchrýková Jana
15/3
HATHA JÓGA
16:30 - 17:25
HATHA JÓGA
16:30 - 17:25
Uhrová Barbora
22/0
17:00
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
Albrechtová Barbara
20/8
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
BOSU COMPLETE
17:30 - 18:25
Dostalová Eva
30/25
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Paclíková Adéla
18/18
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
TOTAL BODY
17:30 - 18:25
Pokorná Martina
30/1
WALKING
17:00 - 17:55
WALKING
17:00 - 17:55
Chalupová Michaela
18/12
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
KRUHOVÝ TRÉNINK
17:30 - 18:25
Spáčilová Monika
30/2
INTERVALOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
INTERVALOVÝ TRÉNINK
17:00 - 17:55
Hrdová Kristína
20/0
PILATES +
17:30 - 18:25
PILATES +
17:30 - 18:25
Hájková Eva
30/1
TOTAL BODY
17:00 - 17:55
TOTAL BODY
17:00 - 17:55
Vodičková Barbora
30/1
SM SYSTÉM pá
17:30 - 18:25
SM SYSTÉM pá
17:30 - 18:25
Rozehnalová Eva
8/8
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
17:00 - 17:55
Rychnovská Kristina
30/2
SPALOVÁNÍ
17:30 - 18:25
SPALOVÁNÍ
17:30 - 18:25
Pokorná Martina
20/2
18:00
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Maryšková Petra
18/12
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Hrdová Kristína
30/30
WALKING
18:00 - 18:55
WALKING
18:00 - 18:55
Kubíčková Veronika
18/16
PILATES +
18:30 - 19:25
PILATES +
18:30 - 19:25
Kostelníková Alena
30/1
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
ZDRAVÁ ZÁDA
18:00 - 18:55
Uhrová Barbora
20/4
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
PEVNÉ POZADÍ, PLOCHÉ
18:30 - 19:25
Hrdová Kristína
30/5
BOSU COMPLETE
18:00 - 18:55
BOSU COMPLETE
18:00 - 18:55
Dostalová Eva
20/1
POWER YOGA
18:30 - 19:25
POWER YOGA
18:30 - 19:25
Hájková Eva
30/3
PILATES REHAB pá
18:30 - 19:25
PILATES REHAB pá
18:30 - 19:25
Rozehnalová Eva
12/12
POWER YOGA
18:00 - 18:55
POWER YOGA
18:00 - 18:55
Valíková Petra
30/2
19:00
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
SPALOVÁNÍ
19:00 - 19:55
Nováčková Petra
20/6
HATHA JÓGA
19:30 - 20:25
HATHA JÓGA
19:30 - 20:25
Maryšková Petra
30/13
PILATES REHAB út
19:00 - 19:55
PILATES REHAB út
19:00 - 19:55
Rozehnalová Eva
12/11
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/2
JÓGA
19:00 - 19:55
JÓGA
19:00 - 19:55
Uhrová Barbora
20/2
PORT DE BRAS
19:30 - 20:25
PORT DE BRAS
19:30 - 20:25
Janušová Nela
30/0
WALKING
19:00 - 19:55
WALKING
19:00 - 19:55
Končická Blanka
18/6
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
FUNKČNÍ TRÉNINK
19:30 - 20:25
Formánková Lucie
30/1
POWER YOGA
19:00 - 19:55
POWER YOGA
19:00 - 19:55
Valíková Petra
30/0
20:00
SM SYSTÉM út
20:00 - 20:55
SM SYSTÉM út
20:00 - 20:55
Rozehnalová Eva
9/9
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
Nejste přihlášeni.
zavřít
čekejte prosím ...
menu