CVIČENÍ MAMINEK

Cvičení maminek je lekce, kterou mohou maminky absolvovat za přítomnosti dětí. Proto ji můžete začít navštěvovat už po šestinedělí.

Je to pomalá lekce kompenzačního charakteru. Lekce je vhodná pro maminky po porodu (po 6 týdnech od porodu a více), které se chtějí dostat zpátky do kondice. Cvičení je zaměřené na specifické problémy maminek. Jedná se především o zmírnění svalových dysbalancí (způsobených nošením dítěte na jedné ruce apod.). Klade důraz i na posílení zádových svalů, svalů pánevního dna a svalů břišních s ohledem na případnou diastázu (rozestup přímého břišního svalu). Část lekce je věnována i strečinku problematických partií a fascialní terapii. 

Během lekce využíváme nejrůznějších pomůcek - overball, fitball, rollery, flexbandy apod. Cvičí se v ponožkách či naboso.

Děti jsou na cvičení vítány a mohou být po celou lekci přítomny s maminkou - hrají si s hračkou, kterou si přinesly, či s novými kamarády nebo spinkají. Maminky odpovídají za jejich bezpečnost. Právě z důvodu bezpečnosti i Vašeho komfortu při cvičení, doporučujeme pro maminky ještě nechodících dětí. 

Lekcí Vás provede zkušená lektorka Silvie Gistlová.

  REZERVACE